Duży formatNewsTylko na VODnews.pl

Tradycyjna telewizja wchodzi w erę internetowej rozrywki

Plus nie musiał walczyć o internetowych widzów. Oferta smartDOM, IPTV i OTT to odpowiedź na konkurencyjne ruchy

Zielony operator już dawno dysponuje internetową rozrywką dla swoich klientów. Pomijając oczywiście dodatkowe usługi w stylu Plus Music, Tidal czy nielimitowany transfer w aplikacji IPLI. Operator telekomunikacyjny oferuje klientom darmowy pakiet IPLA Plus z kanałami telewizyjnymi i z dodatkowymi materiałami wideo. Jeżeli spojrzymy szerzej na działania Plusa, to wiemy także o istnieniu usługi konwergencyjnej smartDOM. Dzięki wybraniu szerokich ofert, od telewizyjnych, przez internet, aż po telefon, dostajemy dodatkowe rabaty.

Gdy spojrzymy jeszcze szerzej, to wiemy doskonale, iż w Grupie Cyfrowego Polsatu mamy już wspomniane wyżej oferty IPTV oraz OTT. To nie wszystko, bowiem abonenci mogą oglądać telewizję gdziekolwiek są i na urządzeniach mobilny dzięki aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Najnowsze technologie i sposób dystrybucji telewizji drogą internetową sprawia, że serwisy pirackie tracą na znaczeniu. Obszerny artykuł o nowych sposobach w walce z nielegalnymi treściami pisaliśmy pod TYM adresem.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!