Bajki VODNewsPlay Now

Nickelodeon Play w telewizji Play Now TV BOX

Operator telekomunikacyjny Play udostępnił nową ofertę telewizyjną dla dzieci. Paczka kanałów TV i materiałów VOD od Nickelodeon.

W tym tygodniu, fioletowy operator Play przygotował niemałą niespodziankę dla swoich klientów. W ramach pakietów telewizyjnych Play Now, teraz dostępne będą także treści dla najmłodszych widzów znane z anten Nickelodeon. Filmy i seriale animowane będą dostępne w ramach pakietu Nickelodeon Play w cenie 19,99 zł.

Nickelodeon Play od teraz także w Play Now TV BOX

Nowa usługa jest dostępna dla klientów abonentów, także w ramach telewizyjnej rozrywki Play Now TV BOX. Klienci, który nie posiadają dekodera, mogą także skorzystać z pakietu m.in. za sprawą aplikacji Play Now. Nowa paczka Nickelodeon Play zawiera ulubione treści najmłodszych widzów znane z anten Nickelodeon. Jak informuje operator, w ramach oferty udostępniono ponad 200 pełnych odcinków seriali animowanych. W bibliotece znajduje się także 120 materiałów wideo oraz ponad 20 gier online. Cała zawartość oferty jest jak najbardziej bezpieczna dla dzieci.

Dla Klientów PLAY aplikacja Nickelodeon Play będzie dostępna jako usługa dodatkowa. Miesięczny koszt dla klientów abonamentowych to 19,99 zł, dla klientów prepaid natomiast to 5 zł tygodniowo. Aktywacja poprzedzona będzie bezpłatnym okresem próbnym, odpowiednio miesięcznym i tygodniowym.

Co oferuje Nickelodeon Play? „Psi Patrol” i „Pingwiny z Madagaskaru” najbardziej pożądanymi treściami

W usłudze do zobaczenia są najbardziej znane produkcje, takie jak „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” czy „SpongeBob Kanciastoporty„. W bibliotece zobaczymy także „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Blaze i mega maszyny” czy „Sam i Cat„. To tylko niektóre z uwielbianych dziecięcych tytułów dostępnych w aplikacji. Nie zabraknie również premier, które pojawiać się będą przed oficjalną emisją na antenie Nickelodeon Polska.

Psi Patrol w aplikacji Nickelodeon Play dla klientów Play
Serial animowany „Psi Patrol” w aplikacji Nickelodeon Play dla klientów Play Now TV BOX

Nickelodeon Play to aplikacja produktów mobilnych marki Viacom. Do tej pory została pobrana aż 16 milionów razy w 45 krajach. Aplikacja daje dostęp do seriali animowanych znanych z kanałów Nickelodeon Play, Nick Jr., Nickelodeon Polska and NickToons Polska, dedykowanych dla grupy wiekowej 6-14 lat. Aplikacja Nickelodeon Play dostępna jest dla systemów IOS i Android.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL