Biblioteka VODHOT! SerialeNewsPolsat Box GOSeriale VOD

Polsat Box Go z specjalnym odcinkiem „Świata według Kiepskich”

W serialu zastosowano technologię deepfake zastępujących zmarłych aktorów.

W Polsat Box Go pojawił się wyjątkowy odcinek kultowego sitcomu „Świat według Kiepskich”. Dzięki technologii deepfake zobaczyć można Arnolda Boczka i Mariana Paździocha.

Nowy odcinek „Świata według Kiepskich” dedykowany jest pamięci aktorów, którzy wcielali się w postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Całość trafiła do pakietu Polsat Box Go Premium, umożliwiającego oglądanie wszystkich 31 sezonów serialu.

Pełna obsada w nowym odcinku z udziałem Boczka i Paździocha

Boczek i Paździoch pojawiają się w odcinku specjalnym zatytułowanym „Wieczna kwarantanna”. W produkcji wykorzystano technologię deepfake, opartą na sztucznej inteligencji, która pozwala na obróbkę obrazu wideo i dźwięku. Dzięki uczeniu maszynowemu, sztuczna inteligencja jest w stanie rozpoznać i zapamiętać twarz danej osoby pod różnymi kątami. Wszystko po to, by następnie „przenieść” ją do nagrania docelowego.

Specjalny odcinek „Świata według Kiepskich” o tytule „Wieczna kwarantanna” to 589. odcinek, bijący rekordy oglądalności i jednocześnie jeden z najdłużej wyświetlanych sitcomów na świecie. Odcinek ten dołączył do biblioteki pakietu Polsat Box Go Premium.

Produkcja odcinka specjalnego powstała przy współpracy Telewizji Polsat, Publicis Group i studia produkcyjnego ATM. Użycie wizerunku zmarłych aktorów nastąpiło za zgodą ich rodzin.

Deepfake w serialu „Świat według Kiepskich”

W Polsat Box Go pojawił się wyjątkowy odcinek kultowego sitcomu „Świat według Kiepskich” z wykorzystaniem technologii deepfake. Dzięki niej w specjalnym odcinku pojawią się Arnold Boczek i Marian Paździoch. W postacie wcielali się odpowiednio Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys. Odcinek dedykowany jest pamięci aktorów, którzy już nas opuścili. Całość trafiła do pakietu Polsat Box Go Premium, umożliwiającego oglądanie wszystkich 31 sezonów serialu.

Deepfake – technologia przyszłości?

Deepfake to technologia oparta na sztucznej inteligencji, która pozwala na obróbkę obrazu wideo i dźwięku w sposób, który pozwala na tworzenie realistycznych wizerunków ludzi. Technologia ta wykorzystuje uczenie maszynowe, aby rozpoznawać i zapamiętywać twarze osób pod różnymi kątami, a następnie „przenosić” je do nagrania docelowego. W Polsat Box Go wykorzystano ją w jednym z odcinków kultowego serialu „Świat według Kiepskich”. Czy to oznacza, że czeka nas nowy trend tworzenia seriali?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!