HOT! PromocjeNewsPromocje VODYouTube

YouTube Premium za darmo dla posiadaczy smartfonów Samsung

Platforma YouTube Premium z dodatkową usługą YouTube Music dostępna bez żadnych opłat. Użytkownicy smartfonów Samsunga muszą jednak spełnić kilka warunków.

Wspaniała wiadomość dla użytkowników smartfonów firmy Samsung. Trwa promocja, w ramach której można zdobyć dwu- lub czteromiesięczną subskrypcję do platformy YouTube Premium zupełnie za darmo. W dedykowanej ofercie, posiadacze Samsungów, mogą liczyć także na usługę YouTube Music.

YouTube Premium i YouTube Music za darmo dla użytkowników smartfonów Samsung. Jaki warunek trzeba spełnić?

Najciekawsza promocja dotyczy użytkowników takich sprzętów jak Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ oraz tabletu Tab S5e. Posiadacze tych modeli mogą skorzystać z darmowej subskrypcji YouTube Premium przez cztery miesiące. Warto podkreślić, że są to najnowsze modele dostępne obecnie w wyższej półce cenowej.

Posiadacze starszych modeli inteligentnych telefonów, z serii Galaxy A, S, J i tabletów Tab również są objęci promocją. W tym przypadku, klienci Samsunga mogą liczyć na darmowy dostęp do YouTube Premium i YouTube Music przez dwa miesiące.

Aby cieszyć się z dedykowaną ofertą należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim aktywacja promocji zadziała tylko u tych osób, które do tej pory nie skorzystały z bezpłatnego okresu YouTube Premium, YouTube Music, YouTube Red czy Google Play Music. Dodatkowym warunkiem jest fakt, że promocja aktywowana jest tylko na nowo zakupionych sprzętach w okresie od 20 lutego 2019 roku. Dedykowana oferta będzie dostępna do 29 lutego 2020 roku. Promocja będzie działała maksymalnie do 31 marca 2020 roku.

YouTube Premium za darmo – jak aktywować promocję?

Aby móc korzystać z płatnej strefy YouTube Premium i YouTube Music bezpłatnie, należy uruchomić promocję korzystając właśnie z urządzeń Samsunga.

  • uruchom przeglądarkę na swoim smartfonie (lub tablecie) Samsunga i wejdź na dedykowaną stronę,
  • strona otworzyć się może zarówno w przeglądarce jak i w aplikacji YouTube, jeśli mamy ją zainstalowaną,
  • zaloguj się na swój login i wybierz Konto w ustawieniach,
  • wybierz opcję „Zasubskrybuj YouTube Premium” i wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”,
  • wypełnij informację o płatnościach i kliknij finalnie „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL