HOT! PromocjeNewsPromocje VODYouTube

YouTube Premium za darmo dla posiadaczy smartfonów Samsung

Platforma YouTube Premium z dodatkową usługą YouTube Music dostępna bez żadnych opłat. Użytkownicy smartfonów Samsunga muszą jednak spełnić kilka warunków.

Wspaniała wiadomość dla użytkowników smartfonów firmy Samsung. Trwa promocja, w ramach której można zdobyć dwu- lub czteromiesięczną subskrypcję do platformy YouTube Premium zupełnie za darmo. W dedykowanej ofercie, posiadacze Samsungów, mogą liczyć także na usługę YouTube Music.

YouTube Premium i YouTube Music za darmo dla użytkowników smartfonów Samsung. Jaki warunek trzeba spełnić?

Najciekawsza promocja dotyczy użytkowników takich sprzętów jak Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ oraz tabletu Tab S5e. Posiadacze tych modeli mogą skorzystać z darmowej subskrypcji YouTube Premium przez cztery miesiące. Warto podkreślić, że są to najnowsze modele dostępne obecnie w wyższej półce cenowej.

Posiadacze starszych modeli inteligentnych telefonów, z serii Galaxy A, S, J i tabletów Tab również są objęci promocją. W tym przypadku, klienci Samsunga mogą liczyć na darmowy dostęp do YouTube Premium i YouTube Music przez dwa miesiące.

Aby cieszyć się z dedykowaną ofertą należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim aktywacja promocji zadziała tylko u tych osób, które do tej pory nie skorzystały z bezpłatnego okresu YouTube Premium, YouTube Music, YouTube Red czy Google Play Music. Dodatkowym warunkiem jest fakt, że promocja aktywowana jest tylko na nowo zakupionych sprzętach w okresie od 20 lutego 2019 roku. Dedykowana oferta będzie dostępna do 29 lutego 2020 roku. Promocja będzie działała maksymalnie do 31 marca 2020 roku.

YouTube Premium za darmo – jak aktywować promocję?

Aby móc korzystać z płatnej strefy YouTube Premium i YouTube Music bezpłatnie, należy uruchomić promocję korzystając właśnie z urządzeń Samsunga.

  • uruchom przeglądarkę na swoim smartfonie (lub tablecie) Samsunga i wejdź na dedykowaną stronę,
  • strona otworzyć się może zarówno w przeglądarce jak i w aplikacji YouTube, jeśli mamy ją zainstalowaną,
  • zaloguj się na swój login i wybierz Konto w ustawieniach,
  • wybierz opcję „Zasubskrybuj YouTube Premium” i wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”,
  • wypełnij informację o płatnościach i kliknij finalnie „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.
Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: