Promocje VODViaplay
Popularne

Viaplay za darmo na okres świąteczny dla klientów UPC

W okresie świątecznym, operator UPC Polska rozda swoim klientom dostęp do platformy Viaplay. Dostęp będzie bezpłatny do 9 stycznia 2022 roku.

UPC Polska rozpoczęła wysyłkę informacyjną do swoich wybranych klientów z informacją o bezpłatnym dostępie do platformy Viaplay. Jeśli jesteście abonamentami operatora kablowego, koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. W prezesie na świąteczny czas od UPC, klienci zyskują możliwość przetestowania usługi Viaplay bez dodatkowych opłat.

Viaplay za darmo dla klientów UPC Polska w okresie świątecznym

Klienci UPC Polska, bezpłatnie będą mogli testować Viaplay w okresie od 1 grudnia 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku. Aby uruchomić Viaplay za darmo, należy zalogować się na swoje konto abonenckie w usłudze Moje UPC i w odpowiednim miejscu będziemy mogli stworzyć login i hasło dostępowe.

Jak informuje operator kablowy, użytkownicy nie muszą się martwić o ewentualne koszty po okresie testowym. Wówczas każdy abonent będzie miał wyłączony dostęp i nie będą naliczane żadne koszty.

UPC Polska oferuje także promocję, w ramach której Viaplay jest za darmo do trzech miesięcy

Abonenci mogą przedłużyć okres bezpłatny do platformy Viaplay, dzięki dedykowanej ofercie sportowej. Do 31 grudnia 2021 roku, można aktywować pakiet na specjalnych warunkach. Pakiet Viaplay i Polsat Sport Premium bezpłatnie do końca marca 2022 roku, a potem 39,99 zł miesięcznie. Można rozszerzyć tę usługę o kanały Eleven Sports, wówczas po okresie bezpłatnym, koszt miesięczny wyniesie 49,99 zł.

Warto dodać, że Viaplay zrezygnował z okresu bezpłatnego dla nowych użytkowników. O czym więcej pisaliśmy pod TYM adresem. Ze względu na rosnącą świadomość marki, Viaplay zrezygnował z oferowania okresu testowego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL