Biblioteka VODDAZNNewsSport VOD

DAZN już dostępny w Polsce. W jakiej cenie zobaczymy sporty walki?

DAZN rozpoczął emisję swoich programów w 200 krajach i regionach. Oferuje dostęp do sportów walki za niewielką kwotę.

DAZN, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach. Serwis wszedł także do Polski. Miesięczny abonament będzie wynosił zaledwie 7,99 zł i już od początku umożliwi kibicom boksu oglądanie pięciu walk o tytuł, jak również dostęp do wciąż poszerzającego się archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i licznych programów oryginalnych.

DAZN oferuje imponujący kalendarz wydarzeń bokserskich w grudniu

DAZN w Polsce. Jaki boks obejrzymy w grudniu
DAZN w Polsce. Jaki boks obejrzymy w grudniu
  • 4 grudnia –  Anglik Billy Joe Saunders będzie chciał zachować pas WBO w kategorii superśredniej, rywalizując z rodakiem, Martinem Murrayem.
  • Pojedynek w wadze ciężkiej, którego nie wolno przegapić! Niekwestionowany mistrz w tej kategorii, Anthony Joshua OBE, 12 grudnia będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.
  • Giennadij „GGG” Gołowkin postara się zapisać w historii boksu, gdy 18 grudnia po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą.
  • Dzień później, 19 grudnia, wielki mistrz bez podziału na kategorie, Canelo Alvarez, powraca do dywizji superśredniej, by w San Antonio w Teksasie zmierzyć się z niepokonanym Callumem Smithem.

Platforma DAZN jest dostępna za pomocą urządzeń podłączonych do Internetu. Mowa o smartfonach, tabletach, laptopach lub komputerach stacjonarnych. Aplikacje DAZN dostępne są również na telewizorach smart, odwarzaczach typu streaming stick czy konsolach do gier.

Szczegóły na temat oferty znaleźć można na oficjalnej stronie.

Sporty walki bez polskiego komentarza. DAZN po polsku to jeszcze daleka droga

Warto podkreślić, że oprócz wydarzeń na żywo, w serwisie znaleźć można ekskluzywne materiały dotyczące boksu. W tym także filmy dokumentalne, cotygodniowe programy i archiwalne bitwy. Wszystko to do zobaczenia także w Polsce, ale bez polskiego akcentu. Oznacza to, że nasi widzowie będą oglądać z oryginalnym komentarzem – w języku angielskim.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!