NewsTVP VOD

Strefa ABO już w serwisie TVP VOD. Za darmo dla płacących abonament RTV

Zgodnie z zapowiedziami Jacka Kurskiego, w sieci udostępniono specjalną zakładkę „Strefa ABO”. Dodatkowe treści w TVP VOD za darmo dla w ramach abonamentu RTV.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl wielokrotnie i na bieżąco informowaliśmy o planach rozwoju platformy TVP VOD. Prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski – wielokrotnie w rozmowie z dziennikarzami informował o planach inwestycyjnych dla płatnej strefy TVP VOD oraz o specjalnych możliwościach dla osób regularnie opłacających abonament RTV:

Wybrane zapowiedzi zmian w serwisie TVP VOD

  • Jacek Kurski: Powstanie „spektakularny serial” (kliknij)
  • Darmowy serwis dla płacących abonament RTV (sprawdź)
  • O planach rozwoju technologii i nowej ofercie (więcej)
  • TVP idzie na wojnę z Netfliksem. Wkrótce płatny serwis VOD (zobacz)
  • Nadchodzi rozbudowana platforma (kliknij)
  • Płatne treści TVP z „metodą na wnuczka” (więcej)

„Strefa Widza” to teraz „Strefa ABO” – za darmo dla osób opłacających abonament RTV

Użytkownicy, którzy mieli już zarejestrowany numer abonenta opłacającego możliwość odbioru audiowizualnych urządzeń RTV korzystali do tej pory z zakładki „Strefa Widza„. Została ona zmieniona na nową, płatną strefę sVOD. Do tej pory, z takiej możliwości skorzystało 20 tys. internautów. Dzięki odświeżonej ofercie, TVP chce spopularyzować swoją platformę i liczy na 50 proc. wzrost użytkowników.

Nie tylko treści Telewizji Polskiej – teraz także produkcje BBC

Zachętą do korzystania z płatnej „Strefy ABO” ma być możliwość bezpłatnego dostępu (przy opłacaniu abonamentu RTV), a także produkcje zrealizowane na zlecenie zaprzyjaźnionej stacji BBC z Wielkiej Brytanii. Dostęp do biblioteki kosztuje 9,90 zł miesięcznie lub za darmo, zgodnie z tym co opisaliśmy wyżej. Ponadto istnieje możliwość przetestowania serwisu przez 14 dni bez dodatkowych opłat i konsekwencji.W ofercie „Strefa ABO” znajdują się nowe treści premium, w tym produkowane przez BBC Studios. Dzięki temu, subskrybenci TVP VOD będą mieli dodatkowe 700 godzin na oglądanie materiałów wideo – w tym filmy, seriale czy znane i cenione dokumenty. Jak informują przedstawiciele Telewizji Polskiej, w serwisie jest już dostępnych 150 godzin filmów i seriali z portfolio BBC. Kolejne materiały pojawią się jeszcze w lipcu br.

Aby sprawdzić ofertę Strefy ABO, należy wejść na stronę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL