NewsTVP VOD

Strefa ABO już w serwisie TVP VOD. Za darmo dla płacących abonament RTV

Zgodnie z zapowiedziami Jacka Kurskiego, w sieci udostępniono specjalną zakładkę „Strefa ABO”. Dodatkowe treści w TVP VOD za darmo dla w ramach abonamentu RTV.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl wielokrotnie i na bieżąco informowaliśmy o planach rozwoju platformy TVP VOD. Prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski – wielokrotnie w rozmowie z dziennikarzami informował o planach inwestycyjnych dla płatnej strefy TVP VOD oraz o specjalnych możliwościach dla osób regularnie opłacających abonament RTV:

Wybrane zapowiedzi zmian w serwisie TVP VOD

  • Jacek Kurski: Powstanie „spektakularny serial” (kliknij)
  • Darmowy serwis dla płacących abonament RTV (sprawdź)
  • O planach rozwoju technologii i nowej ofercie (więcej)
  • TVP idzie na wojnę z Netfliksem. Wkrótce płatny serwis VOD (zobacz)
  • Nadchodzi rozbudowana platforma (kliknij)
  • Płatne treści TVP z „metodą na wnuczka” (więcej)

„Strefa Widza” to teraz „Strefa ABO” – za darmo dla osób opłacających abonament RTV

Użytkownicy, którzy mieli już zarejestrowany numer abonenta opłacającego możliwość odbioru audiowizualnych urządzeń RTV korzystali do tej pory z zakładki „Strefa Widza„. Została ona zmieniona na nową, płatną strefę sVOD. Do tej pory, z takiej możliwości skorzystało 20 tys. internautów. Dzięki odświeżonej ofercie, TVP chce spopularyzować swoją platformę i liczy na 50 proc. wzrost użytkowników.

Nie tylko treści Telewizji Polskiej – teraz także produkcje BBC

Zachętą do korzystania z płatnej „Strefy ABO” ma być możliwość bezpłatnego dostępu (przy opłacaniu abonamentu RTV), a także produkcje zrealizowane na zlecenie zaprzyjaźnionej stacji BBC z Wielkiej Brytanii. Dostęp do biblioteki kosztuje 9,90 zł miesięcznie lub za darmo, zgodnie z tym co opisaliśmy wyżej. Ponadto istnieje możliwość przetestowania serwisu przez 14 dni bez dodatkowych opłat i konsekwencji.W ofercie „Strefa ABO” znajdują się nowe treści premium, w tym produkowane przez BBC Studios. Dzięki temu, subskrybenci TVP VOD będą mieli dodatkowe 700 godzin na oglądanie materiałów wideo – w tym filmy, seriale czy znane i cenione dokumenty. Jak informują przedstawiciele Telewizji Polskiej, w serwisie jest już dostępnych 150 godzin filmów i seriali z portfolio BBC. Kolejne materiały pojawią się jeszcze w lipcu br.

Aby sprawdzić ofertę Strefy ABO, należy wejść na stronę.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: