NewsPromocje VODTVP VOD

Darmowy serwis TVP VOD dla płacących abonament RTV

Choć nowelizacja ustawy abonamentowej RTV została wstrzymana, to płacący mogą liczyć na dodatkowe profity.

Najważniejsze
  • Darmowy serwis TVP VOD dla abonentów RTV
  • Zyskaj dostęp do przedpremierowych odcinków

Jeśli opłacasz regularnie abonament RTV to w serwisie TVP VOD czeka Cię miła niespodzianka. Sprawdź jak skorzystać z dodatkowych możliwości.

Każdy abonent Telewizji Publicznej może zarejestrować się do specjalnej Strefy Widza. Na płacących abonament RTV czekają dodatkowe opcje niedostępne w standardowej ofercie platformy. Wybrani klienci mogą oglądać przedpremierowe odcinki zupełnie za darmo. W specjalnej zakładce, na widza czekają także kultowe seriale z dawnych lat.

Strefa Widza to innowacyjna usługa Telewizji Polskiej, dzięki której każdy, kto opłaca abonament RTV, może w niemal nieograniczony sposób korzystać z bogatej oferty vod.tvp.pl.

Najprawdopodobniej seriale z czasu PRLu były pierwotnie dostępne tylko dla opłacających na rzecz Telewizji Polskiej. Aktualnie wspomniane produkcje można odtwarzać w ramach otwartej biblioteki w serwisie TVP VOD. Nie znamy oficjalnego powodu takiej zmiany, najprawdopodobniej Prezes Kurski postanowił zmonetyzować treści archiwalne, na które TVP przeznaczyła prawie 81 mln zł. Istnieje ewentualność, w której włodarze Telewizji Publicznej byli pewni pomyślnej sprawy dotyczącej nowelizacji ustawy o poborze abonamentu RTV.

W jaki sposób znaleźć dedykowaną stronę dla opłacających abonament RTV?

Specjalny serwis jest dostępny pod adresem Strefy Widza. Aby móc korzystać z dodatkowych opcji należy udowodnić, iż opłacamy abonament dla Telewizji Polskiej. W trzech, prostych krokach możemy bardzo szybko uzyskać pożądany przez nas rezultat.

Strefa Widza w TVP VOD dla widzów opłacających abonament RTV
Strefa Widza w TVP VOD dla widzów opłacających abonament RTV

Przede wszystkim, aby uzyskać przywileje, należy założyć konto (lub zalogować się na istniejącym), następnie serwis poprosi o potwierdzenie opłat na rzecz TVP. Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie, do konta zostanie przypisana Strefa Widza.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL