NewsPromocje VODTVP VOD

Darmowy serwis TVP VOD dla płacących abonament RTV

Choć nowelizacja ustawy abonamentowej RTV została wstrzymana, to płacący mogą liczyć na dodatkowe profity.

Najważniejsze
  • Darmowy serwis TVP VOD dla abonentów RTV
  • Zyskaj dostęp do przedpremierowych odcinków

Jeśli opłacasz regularnie abonament RTV to w serwisie TVP VOD czeka Cię miła niespodzianka. Sprawdź jak skorzystać z dodatkowych możliwości.

Każdy abonent Telewizji Publicznej może zarejestrować się do specjalnej Strefy Widza. Na płacących abonament RTV czekają dodatkowe opcje niedostępne w standardowej ofercie platformy. Wybrani klienci mogą oglądać przedpremierowe odcinki zupełnie za darmo. W specjalnej zakładce, na widza czekają także kultowe seriale z dawnych lat.

Strefa Widza to innowacyjna usługa Telewizji Polskiej, dzięki której każdy, kto opłaca abonament RTV, może w niemal nieograniczony sposób korzystać z bogatej oferty vod.tvp.pl.

Najprawdopodobniej seriale z czasu PRLu były pierwotnie dostępne tylko dla opłacających na rzecz Telewizji Polskiej. Aktualnie wspomniane produkcje można odtwarzać w ramach otwartej biblioteki w serwisie TVP VOD. Nie znamy oficjalnego powodu takiej zmiany, najprawdopodobniej Prezes Kurski postanowił zmonetyzować treści archiwalne, na które TVP przeznaczyła prawie 81 mln zł. Istnieje ewentualność, w której włodarze Telewizji Publicznej byli pewni pomyślnej sprawy dotyczącej nowelizacji ustawy o poborze abonamentu RTV.

W jaki sposób znaleźć dedykowaną stronę dla opłacających abonament RTV?

Specjalny serwis jest dostępny pod adresem Strefy Widza. Aby móc korzystać z dodatkowych opcji należy udowodnić, iż opłacamy abonament dla Telewizji Polskiej. W trzech, prostych krokach możemy bardzo szybko uzyskać pożądany przez nas rezultat.

Strefa Widza w TVP VOD dla widzów opłacających abonament RTV
Strefa Widza w TVP VOD dla widzów opłacających abonament RTV

Przede wszystkim, aby uzyskać przywileje, należy założyć konto (lub zalogować się na istniejącym), następnie serwis poprosi o potwierdzenie opłat na rzecz TVP. Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie, do konta zostanie przypisana Strefa Widza.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: