NewsPromocje VODTVP VOD

Płatne treści TVP VOD z „metodą na wnuczka”

Osoby zwolnione z obowiązku opłacania abonamentu RTV mogą skorzystać za darmo z płatnej strefy TVP VOD. Teraz młodzi użytkownicy mogą logować się na konto babci lub dziadka aby oglądać przedpremiery za darmo.

Od 1 kwietnia br. wszyscy znajdujący się w wykazie osób uprawnionych do zwolnienia z opłaty abonamentowej rtv, mają darmowy dostęp do wielu płatnych treści TVP VOD. O zmianach pod tym kątem pisaliśmy jako pierwsi na łamach VODnews.pl pod TYM adresem.

„Metoda na wnuczka” w nieco innej odsłonie, czyli TVP VOD dla osób zwolnionych ustawowo z obowiązku płacenia abonamentu RTV

Osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu i posiadające numer identyfikacyjny abonenta mają teraz szeroki dostęp do oferty TVP VOD za darmo. Przedpremierowe odcinki najpopularniejszych polskich seriali takich jak „Ojciec Mateusz” „Komisarz Alex”, „Wojenne dziewczyny”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe” są dostępne dla tych użytkowników jeszcze przed ich emisją antenową. Dodatkowo można śledzić dalsze losy bohaterów „Korony królów” i „Pensjonatu nad Rozlewiskiem”.

Bezpłatny dostęp także do wybranych filmów

W katalogu TVP VOD znajdują się również liczne produkcje filmowe. Mowa m. in. o: „Chce się żyć”, „Demony” czy „Córki Dancingu”, których oglądanie nie wymaga dodatkowych opłat.

Bezpłatny dostęp do ulubionych treści mogą uzyskać osoby zwolnione z opłat abonamentowych. Należy aktywować konto TVP (na stronach: tvp.pl lub vod.tvp.pl) posiadanym numerem identyfikacyjnym abonenta.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL