NewsPromocje VODShowMax

Showmax w prezencie i bez opłat dla klientów inPost

Platforma Showmax i firma kurierska inPost oferują bezpłatny dostęp do biblioteki filmów i seriali. Promocja trwa do 22 grudnia br.

W okresie świątecznym wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami. Aby obdarować naszych najbliższych, chętniej zamawiamy prezenty także przez internet. To idealna okazja, aby skorzystać z darmowego dostępu do serwisu Showmax – wystarczy wybrać opcję odbioru w Paczkomatach.

Na dedykowanej podstronie showmax.inpost.pl dowiadujemy się o specjalnej akcji. Jak czytamy, wystarczy zamówić odbiór przesyłki w wybranym przez siebie Paczkomacie i odebrać paczkę w ciągu czterech godzin. Akcja Showmaxa z inPostem potrwa od 11 grudnia do 22 grudnia br.

Showmax za darmo dzięki współpracy z inPost
Showmax za darmo dzięki współpracy z inPost

Po odebraniu paczki w umownym czasie, klient może skorzystać z formularzu na wspomnianej stronie i zalogować się na platformie. Dzięki współpracy z inPost, klienci mogą cieszyć się z bezpłatnym dostępem do biblioteki filmów i seriali przez jeden miesiąc.

Darmowa subskrypcja, ale jest mały haczyk…

Aby dopełnić wszelkie formalności, użytkownik będzie musiał podać dane swojej karty płatniczej. Po darmowym okresie zostanie naliczona miesięczna opłata w wysokości 19,90 zł. W każdej chwili można zrezygnować z pobierania opłat za ewentualną subskrypcję.

Jeżeli klient inPost posiada już aktywne konto w serwisie Showmax, to będzie mógł „doładować” swój portfel o bezpłatny miesiąc.

Co warto obejrzeć na platformie Showmax?

Jakiś czas, na łamach serwisu VODnews.pl informowaliśmy o premierze polskiej edycji programu Saturday Night Live. Transmisje do pierwszych czterech odcinków są dostępne bezpłatnie w serwisie Showmax i YouTube. Po tym okresie, należy mieć aktywną subskrypcję. Promocja daje możliwość, aby w dalszym ciągu móc oglądać program. Co więcej, użytkownik ma szansę obejrzeć także odcinki archiwalne.

W bibliotece seriali znaleźć można równie ciekawe propozycje – nie tylko „Ucho Prezesa”. Mowa m.in o takich hitach jak „Żona idealna”, „Opowieści podręcznej” czy „Doctor House”. Przypominamy także o paczce tytułów od Marvela z superbohaterami znanymi z komiksowego świata. W bibliotece do zobaczenia jest m.in „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Inhumans” oraz „Runaways”.

Dodajmy, że Showmax wprowadził tańszy abonament przy zakupie długookresowych subskrypcji. W ramach tej promocji, miesięczny abonament wynosi 14,90 zł.

Aktualnie trwa promocja na innej platformie – HBO GO. Klienci Play mogą odebrać prezent w postaci miesięcznego dostępu do filmów i seriali premium. Szczegóły TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL