NewsShowMax

Showmax z długoterminowymi subskrypcjami w niższej cenie

Kolejna platforma VOD wzięła udział w pościgu na promocje z okazji czarnego piątku. Subskrypcja tańsza nawet o 25%. Poznajcie szczegóły.

Platforma Chili Cinema przygotowała 50% rabat na wszystkie filmy (więcej TUTAJ), z kolei Showmax zachęca do długoterminowej i cyklicznej subskrypcji w specjalnej cenie.

Showmax wprowadza cykliczne subskrypcje nie tylko z okazji Black Friday

Firma wprowadza długoterminowe subskrypcje za korzystanie z biblioteki VOD. Wybierając abonament na 3, 6 lub 12 miesięcy użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet do 25%.

Plan długoterminowych subskrypcji w serwisie Showmax
Plan długoterminowych subskrypcji

Zgodnie z powyższymi planami, użytkownik może wybrać trzy opcje. Za trzy miesiące opłata wyniesie 55 zł, z kolei za sześć miesięcy – 99 zł. Najbardziej opłacalnym wyborem jest ostatni plan w cenie 179 zł za 12 miesięcy. Użytkownik decydujący się na ostatnią ofertę może zaoszczędzić 59,80 zł.

Aby skorzystać z oferty, należy po zarejestrowaniu konta wybrać opcję przedpłaty. Jak informują przedstawiciele firmy, mimo Black Friday, oferta będzie ważna do końca roku.

Czarny piątek przez cały rok na platformie Showmax

Black Friday w serwisie Showmax
Black Friday w serwisie Showmax

Co warto obejrzeć w serwisie VOD?

Platforma podkreśla swoją lokalność, dlatego kontynuuje współprace z grupą Kabaretu Moralnego Niepokoju i w dalszym ciągu publikuje odcinki „Ucha Prezesa” (więcej TUTAJ). Oprócz dodatkowych odcinków opowiadających o losach bohaterów znanych z filmu „Botoks”, na platformie pojawi się pierwszy program telewizyjny. Mowa oczywiście o polskiej edycji Saturday Night Live (sprawdź TUTAJ). Na subskrybentów czekają także nowości od wytwórni Marvela – jednego z najbardziej znanych światów komiksowych. Więcej o superbohaterach pisaliśmy TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: