NewsShowMax

Showmax z długoterminowymi subskrypcjami w niższej cenie

Kolejna platforma VOD wzięła udział w pościgu na promocje z okazji czarnego piątku. Subskrypcja tańsza nawet o 25%. Poznajcie szczegóły.

Platforma Chili Cinema przygotowała 50% rabat na wszystkie filmy (więcej TUTAJ), z kolei Showmax zachęca do długoterminowej i cyklicznej subskrypcji w specjalnej cenie.

Showmax wprowadza cykliczne subskrypcje nie tylko z okazji Black Friday

Firma wprowadza długoterminowe subskrypcje za korzystanie z biblioteki VOD. Wybierając abonament na 3, 6 lub 12 miesięcy użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet do 25%.

Plan długoterminowych subskrypcji w serwisie Showmax
Plan długoterminowych subskrypcji

Zgodnie z powyższymi planami, użytkownik może wybrać trzy opcje. Za trzy miesiące opłata wyniesie 55 zł, z kolei za sześć miesięcy – 99 zł. Najbardziej opłacalnym wyborem jest ostatni plan w cenie 179 zł za 12 miesięcy. Użytkownik decydujący się na ostatnią ofertę może zaoszczędzić 59,80 zł.

Aby skorzystać z oferty, należy po zarejestrowaniu konta wybrać opcję przedpłaty. Jak informują przedstawiciele firmy, mimo Black Friday, oferta będzie ważna do końca roku.

Czarny piątek przez cały rok na platformie Showmax

Black Friday w serwisie Showmax
Black Friday w serwisie Showmax

Co warto obejrzeć w serwisie VOD?

Platforma podkreśla swoją lokalność, dlatego kontynuuje współprace z grupą Kabaretu Moralnego Niepokoju i w dalszym ciągu publikuje odcinki „Ucha Prezesa” (więcej TUTAJ). Oprócz dodatkowych odcinków opowiadających o losach bohaterów znanych z filmu „Botoks”, na platformie pojawi się pierwszy program telewizyjny. Mowa oczywiście o polskiej edycji Saturday Night Live (sprawdź TUTAJ). Na subskrybentów czekają także nowości od wytwórni Marvela – jednego z najbardziej znanych światów komiksowych. Więcej o superbohaterach pisaliśmy TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL