HBO MaxNewsPromocje VOD

HBO GO za darmo dla klientów sieci Play. Aktywuj szybko, bo…

Jesteś klientem operatora telekomunikacyjnego Play i nie masz jeszcze dostępu do platformy HBO GO? Aktywuj za darmo! Tylko się pośpiesz…

Fioletowy operator telekomunikacyjny przygotował zestaw prezentów dla swoich klientów. W okresie od 8 grudnia do 24 grudnia br., klienci będą mogli aktywować kilka dodatkowych usług z okazji świąt. Każdy klient, zarówno posiadający abonament jak i prepaid (na kartę) może cieszyć się z workiem prezentów od Św. Mikołaja.

HBO GO za darmo dla klientów Play. Uwaga! Ograniczona liczba aktywacji

Wśród prezentów oferowanych przez sieć Play można znaleźć m.in dostęp do HBO GO przez jeden miesiąc. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli zalogować się na odświeżonej platformie HBO (zobacz TUTAJ) wybierając operatora telekomunikacyjnego. Aby aktywować dostęp, należy wysłać bezpłatnego SMSa o wybranej treści znajdującej się pod kaflem z Teamu Play (sprawdź specjalny kod TUTAJ).

Uwaga! Zgodnie z regulaminem, pula prezentów jest ograniczona. Na dostęp do platformy HBO przewidziano 15 000 voucherów. Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Klient ma możliwość jednokrotnej aktywacji usługi HBO GO dla wybranego numeru. Niemniej, oprócz usługi z materiałami premium, dla klientów czekają pozostałe prezenty, które także mogą aktywować. W worku od Św. Mikołaja znaleźć można m.in voucher na 3 miesiące do muzycznej aplikacji TIDAL, 2GB internetu (pakiet o wartości 9 zł) oraz paczki dodatków w postaci punktów w serwisie dogry.pl.

Wybierając kilka elementów ze wspomnianego worka, klienci mogą stworzyć dla siebie idealny prezent. Dzięki pakietowi internetu i dostępu do HBO GO, fioletowi użytkownicy mają możliwość spędzenia świąt z rozrywką na najwyższym poziomie – nawet w trakcie przejazdów między odwiedzinami w rodzinie.

Gwiazdy i pracownicy Play podpowiadają co oglądać w serwisie HBO GO!

Dla przykładu, gamingowy youtuber BLOWEK poleca przede wszystkim filmy, choć nie zabrakło także polskiej propozycji serialowej – Pakt. Z kolei znany wśród młodszej widowni Rezigiusz, w tradycyjny sposób, poleca komedię „Kevin sam w domu”. Z nieco innego kalibru skorzystał Izak – komentator e-sportowy. Do tematu podszedł ambitnie i rekomenduje takie hity jak Luther czy Detektyw.

Więcej o prezentach od sieci Play znajdziesz na TEJ stronie.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL