Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsShowMax

Seriale Marvela lądują na platformie Showmax. Poznaj nowe produkcje

Produkcje „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” i „Inhumans” do obejrzenia w bibliotece Showmaxa. Wkrótce nowe seriale z superbohaterami, sprawdź!

Znani superbohaterowie z komiksowego świata Marvela zadebiutowali na polskiej platformie Showmax. Do tej pory, produkcje wytwórni można było oglądać legalnie na Netfliksie, gdzie subskrybentom znani są m.in. „Daredevil”, „Jessica Jones” czy „Luke Cage”. Z kolei widzowie Showmaxa mogą liczyć na jeszcze ciekawszą propozycję.

Seriale „Agenci .T.A.R.C.Z.Y.” i „Inhumans” już dostępne

Subskrybenci platformy Showmax mogą rozpocząć binge-watching z „Agentami…”, gdyż na zainteresowanych czeka aż 88 odcinków w 4 seriach. Pod koniec listopada zadebiutuje piąty sezon, polscy widzowie będą mogli obejrzeć legalnie jeszcze w tym roku.

Serial opowiada o tajnej organizacji, która we współpracy z amerykańskim rządem stara się utrzymywać porządek na świecie. Nie zawsze się to udaje, gdyż na ziemi istnieją ludzie o niezwykłych zdolnościach. Nie-ludzie starają się wykorzystywać swoje nadzwyczajne moce do niecnych planów – niekiedy doprowadzając do zagłady rasy ludzkiej.

Z kolei „Inhumans” opowiada o tytułowych bohaterach zamieszkujących ziemski księżyc. W wyniku przejęcia obecnej władzy, część osób z królewskiej rodziny udaje się na Ziemię w poszukiwaniu schronienia. Produkcja zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych pod koniec września br. Już teraz, na widzów czekają dwa odcinki. Każdy kolejny pojawi się zaraz po amerykańskiej emisji!

Nowe seriale „Runaways” i „Cloak and Dagger” wkrótce w Polsce

W listopadzie swoją premierę będzie miało najmłodsze dziecko Marvela, tj. „Runaways”. W serialu zobaczymy grupę młodych superbohaterów walczących z… własnymi rodzicami. Potomkowie nadludzkich istot będą zmuszeni to walki o przetrwanie – nie będzie to łatwe!

Wciąż za mało? W przyszłym roku na subskrybenci Showmaxa będą mogli obejrzeć nadchodzącą nowość „Cloak and Dagger”.

Zgodnie z obecnym trendem, w serialu ujrzymy dwoje młodych superbohaterów, którzy zakochując się w sobie, odkrywają niezwykłe moce. Tandy za pomocą własnego umysły potrafi tworzyć noże świetlne, zaś Tyrone może teleportować się poprzez specjalny wymiar. Jak się okazuje, razem tworzą niemalże niepokonaną moc. Produkcja zadebiutuje na początku 2018 r.

Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu – mówi Maciej Sojka, dyrektor zarządzający Showmax CEE.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!