NewsShowMax

Polska edycja Saturday Night Live już w sobotę! Znamy obsadę i gości (wideo)

Showmax wprowadza do swojej biblioteki lokalny program „SNL Polska”. Emisja na żywo już w najbliższą sobotę. Mamy zwiastun pierwszego odcinka.

Amerykański pierwowzór „Saturday Night Live” prowadziły zupełnie nieznane osobowości telewizyjne i taką strategię przyjęli przedstawiciele platformy Showmax. Jest to format realizowany pół żartem, pół serio. W każdym odcinku gość specjalny wciela się w rolę prowadzącego, a współtowarzyszą mu gospodarze programu. W polskiej edycji pojawi się aż jedenaście gospodarzy. W ramach programu będziemy mogli śledzić bieżące wydarzenia w Polsce i na Świecie (głównie ze sceny politycznej). Nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów odnoszących się do tematyki religijnej, etnicznej czy orientacji seksualnej.

Członkowie polskiej edycji „Saturday Night Live”

Polska edycja formatu promuje się poprzez cztery duety i jedną, trzy osobową ekipę. W programie zobaczymy m.in Sebastiana Stankiewicza, którego mogliśmy poznać w „Uchu Prezesa”. Poznajcie pełną obsadę:

Pełna obsada polskiej edycji "Saturday Night Late" w Showmax
Pełna obsada polskiej edycji „Saturday Night Live” w Showmax

Michał Meyer i Laura Breszka

Meyer i Breszka w SNL Polska
Meyer i Breszka w SNL Polska

Michała mogliśmy poznać z superprodukcji „Miasto 44” oraz z programu „Szymon Majewski Show”, gdzie brał udział w „Rozmowach w tłokach”. Z kolei Laura występowała w serialu TVN „Singielka”, szerzej znana jest przede wszystkim z parodiowania Beaty Kozidrak.

Monika Babula i Szymon Mysłakowski

Monika Babula i Szymon Mysłakowski w obsadzie "SNL Polska"
Monika Babula i Szymon Mysłakowski w obsadzie „SNL Polska”

Następny duet jest związany głównie z polskim teatrem. Mysłakowski w stale wciela się w role na deskach Teatru Nowym w Poznaniu i Współczesnym w Warszawie. Babula posiada duszę artystyczną, udziela się w punkowym zespole „Żelazne Waginy” oraz jest związana z „Pożarem w burdelu”.

Michał Zieliński i Helena Ganjalyan

Michał Zieliński i Helena Ganjalyan w "Saturday Night Light" w Showmax
Michał Zieliński i Helena Ganjalyan w „Saturday Night Live” w Showmax

Michał na swoim koncie posiada mnóstwo ról, jest związany od lat z Och-Teatrem, ale widzowie mogą go znać z wielu wcieleń w programie „Szymon Majewski Show”. Z kolei Helena to prawdziwa artystka, a mianowicie aktorka, choreografka i tancerka. Jej najnowszym dorobkiem artystycznym, jest udział w serialu „Miasto skarbów” z rolą Seleny Abar.

Mateusz Grydlik i Magda Smalara

Mateusz Grydlik i Magda Smalara w "SNL Polska" od Showmax
Mateusz Grydlik i Magda Smalara w „SNL Polska” od Showmax

Magda Smalara również pojawiła się w serialu „Ucho prezesa”, jest aktorką grającą na deskach teatru Dramatycznego. Smalara znana jest także z licznych ról w filmach i serialach – głównie drugoplanowych.

Mateusz aktorem jest od 9 roku życia. Od dziecka jest aktywny zawodowo, ostatnio widziany jest na deskach Teatru Powszechnego i Współczesnego w Warszawie.

Sebastian Stankiewicz, Karolina Piechota i Kamil Pruban

Sebastian Stankiewicz, Karolina Piechota oraz Kamil Pruban w Showmax
Sebastian Stankiewicz, Karolina Piechota oraz Kamil Pruban w Showmax

Sebastian Stankiewicz to barwna postać na naszym rodzimym podwórku. Znany jest przede wszystkim z roli syna Pani Basi w „Uchu Prezesa”. Karolina Piechota jest aktorką teatralną i filmową, ale to co najbardziej ją ukształtowało, to właśnie muzyka. Najmłodszy w obsadzie to Kamil Pruban, jak dotąd mogliście go usłyszeć w filmach, gdzie podkłada głosy dla animowanych bohaterów.

Maciej Sojka z Showmaxa powiedział mediom, że obsada była dobierana w taki sposób, aby każdy był mistrzem w swoim fachu.Piotr Adamczyk pierwszym gościem „SNL Polska”

Pierwszy odcinek na żywo już 2 grudnia (sobota) o godz. 21:00. Każde spotkanie ekipy „Saturday Night Live” będzie trwało ok. 45 minut. Gościem specjalnym nadchodzącego odcinka będzie znany aktor Piotr Adamczyk.

Piotr Adamczyk gościem pierwszego odcinka "SNL Polska"
Piotr Adamczyk gościem pierwszego odcinka „SNL Polska”

Zobaczcie zwiastun:

Najważniejszy w programie jest gość, który odgrywa rolę prowadzącego. W kolejnym odcinku zobaczymy prezydenta Słupska – Roberta Biedronia.

Najbogatsze przedsięwzięcie polskiego serwisu VOD?

Krajowa edycja „Saturday Night Live” będzie miała 15 odcinków, choć jest to na razie umowna liczba. Jeżeli program się przyjmie, być może pojawi się więcej materiałów i transmisji. Pierwsze cztery odcinki będą transmitowane na żywo za darmo zarówno na kanale YouTube (kliknij TUTAJ) jak i na oficjalnej stronie Showmax,com. Użytkownicy nie posiadający subskrypcję na platformie będą mogli spokojnie obejrzeć transmisję bez logowania. Po każdym LIVE w bibliotece będą dostępne materiały archiwalne – te z kolei będą dostępne tylko dla subskrybentów.

Sojka podkreśla, że jest to bardzo droga inwestycja, dla Showmaxa to najważniejszy projekt w tym roku. Warto podkreślić, że dla firmy nie liczy się oglądalność, a satysfakcja ze strony subskrybentów. A zatem program ma być śmieszny, kreatywny i trafiający w gust.

Maciej Sobociński został reżyserem „SNL Polska”, a Aleksandra Wolf jest reżyserem. Producentem wykonawczym jest firma Rochastar, w ramach którego producentami kreatywnymi są Michał Górski oraz Bartosz Wąs. Cały projekt, po stronie Showmaxa realizuje Jurek Dzięgielewski.

Na Facebooku powstał oficjalny fanpage – zobacz TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL