NewsPlayer

Rewolucja na polskim rynku VOD? Poznaj plany rozwoju Player+

Najważniejsze
  • Rewolucja na polskim rynku VOD. Współpraca nc+ z serwisem Player.pl
  • Serwis Player.pl zmienia się nie do poznania i stawia na użytkowników
  • HBO GO bez umowy i paczka Canal+ legalnie w sieci. Co jeszcze planują TVN i nc+
  • Wszystkie pakiety i ceny subskrypcji. Wszystkie informacje w jednym miejscu
  • Jakość 4K, nowy kontent i jeszcze lepsze funkcjonalności
  • Nowoczesna i kontrowersyjna kampania reklamowa

To nie wszystko! Nowy kontent, jakość 4K i nowe funkcjonalności

Warto wspomnieć, że Scripps Networks Interactive (właściciel TVNu) najprawdopodobniej zostanie sprzedany nowemu właścicielowi – Discovery. Zwiększa to szansę na pojawienie się nowych programów i rozwiązań. Szerzej o tej ewentualności pisaliśmy pod TYM adresem.

Tymczasem, współpraca nc+ z TVNem wiedzie przez kolejne rozwiązania i nowości, które niebawem zostaną udostępnione dla swoich użytkowników.

Już teraz, na subskrybentów czeka wiele ciekawych rozwiązań. Podczas oglądania kanału linearnego, internetowy widz będzie mógł cofnąć emisję o 2 godziny. Z kolei, po wejściu do programu telewizyjnego, klient będzie mógł wybrać archiwalne emisje do 7 dni wstecz.

Nowa odsłona serwisu Player.pl pozwala na staranne dobierane materiałów na stronie głównej. Specjalnie wybrana do tego redakcja codziennie dostarcza użytkownikom kontent warty ich uwagi. Po zalogowaniu się do serwisu, klient będzie miał także propozycje serwowane przez system rekomendacji.

Co jeszcze czeka subskrybentów Player+?

Przedstawiciele grup medialnych potwierdzają, że z miesiąca na miesiąc oferta Player+ będzie rozszerzana. Użytkownik może liczyć na dodatkowe rozwiązania i nowe treści VOD.

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony internetowy dekoder, dzięki któremu klienci będą mogli cieszyć się z multimedialnego rozwiązania. Za pomocą Player+ BOX, użytkownik będzie mógł skorzystać z oferty oraz uzyskać dostęp do telewizji naziemnej. Oficjalna premiera dekodera ma być wkrótce, firma na razie nie potwierdza terminu. Co więcej, sprzęt będzie dostępny w tradycyjnych sklepach elektronicznych, a nie tylko w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży operatora satelitarnego. O dekoderze informowaliśmy już kilka dni temu pod TYM adresem.

Internetowy dekoder od nc+ / Cube+
Internetowy dekoder od nc+ / Cube+
Pilot do Cube+ / Internetowy dekoder od nc+
Pilot do Cube+ / Internetowy dekoder od nc+

Niebawem w serwisie zobaczymy materiały w jakości 4K. Firmy nie chcą zbyt szybko publikować, gdyż jak twierdzą – chcą dać użytkownikom coś wyjątkowego. Warto dodać, że nc+ uruchomił nową stację TV Canal+ Now 4K, gdzie po raz pierwszy transmitowano mecz Ligi Mistrzów. Jeszcze w grudniu na Player+ wybrane mecze Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć w systemie PPV.

Według zapowiedzi, w serwisie pojawią się nowe treści od innych dostawców. Player+ ma być nowoczesnym i unikalnym rozwiązaniem na polskim rynku.

Przejdź do dalszej części artykułu: 1   2   3   4Poprzednia strona 1 2 3 4Następna strona
Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: