NewsPlayer

Rewolucja na polskim rynku VOD? Poznaj plany rozwoju Player+

Najważniejsze
 • Rewolucja na polskim rynku VOD. Współpraca nc+ z serwisem Player.pl
 • Serwis Player.pl zmienia się nie do poznania i stawia na użytkowników
 • HBO GO bez umowy i paczka Canal+ legalnie w sieci. Co jeszcze planują TVN i nc+
 • Wszystkie pakiety i ceny subskrypcji. Wszystkie informacje w jednym miejscu
 • Jakość 4K, nowy kontent i jeszcze lepsze funkcjonalności
 • Nowoczesna i kontrowersyjna kampania reklamowa

Jak wygląda oferta Player+?

Oferta player+ zawiera 5 pakietów i 3 opcje dodatkowe, które odpowiadają na rosnące potrzeby wymagających widzów z niezwykle krótkim 30 dniowym zobowiązaniem dostępne dla wszystkich użytkowników internetu.

 • Pakiet Start z dostępem do szerokiej oferty VOD, a w niej do seriali i programów  z kanałów Grupy TVN bez reklam i nawet do 7 dni przed ich emisją w tv oraz ponad 400 godzin staranie wyselekcjonowanych bajek dla dzieci. Pakiet dostępny jest za 10 zł miesięcznie.
 • Pakiet Start Extra dający oprócz oferty z pakietu Start dodatkowo dostęp do wybranych kanałów „na żywo” wśród nich: TVN24, HGTV, Mini mini+, Ale kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+. Pakiet dostępny jest za 20 zł miesięcznie.
 • Pakiet Best TV zawierający unikalną ofertę VOD i telewizji na żywo z pakietu Start Extra dodatkowo rozszerzoną o najbardziej popularne na rynku kanały na żywo i biblioteki VOD takich marek jak: Discovery, National Geographic, Eurosport, FOX, Disney, Eleven, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network, nickoldeon.
  Pakiet dostępny jest za mniej niż 2 zł dziennie / 40 zł miesięcznie.
 • Pakiet Canal+ zawierający unikalną ofertę VOD i telewizji na żywo z pakietu Start Extra oraz po raz pierwszy na rynku, bez długookresowych umów 9 kanałów CANAL+ na żywo oraz kolekcję CANAL+ VOD. Kanały premium CANAL+ to filmy prosto z kina nie przerywane reklamami, najnowsze seriale z kraju i zagranicy oraz najbogatsza oferta wydarzeń sportowych na żywo. Pakiet dostępny jest za mniej niż 3 zł dziennie / 80 zł miesięcznie.
 • Pakiet Max zawierający pełną ofertę 9 kanałów CANAL+ oraz kolekcję CANAL+ VOD oraz 29 innych wyselekcjonowanych kanałów i bibliotek VOD zawartych w pakiecie Best TV.
  Pakiet dostępny za mniej niż 4 zł dziennie / 100 zł miesięcznie.

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty player+ posiadający co najmniej pakiet start extra będą mogli dokupić 3 opcje dodatkowe:

 • Opcja HBO zawierająca bogatą bibliotekę filmów i seriali VOD oraz 3 kanałów HBO za dodatkowe 25 zł na 30 dni.
 • Opcja Eleven zawierająca 3 kanały Eleven Sports z ekskluzywnymi prawami sportowymi za dodatkowe 15 zł na 30 dni.
 • Opcja Canal+ Seriale Extra zawierająca kolekcję VOD produkcji własnych oraz seriali znanych z anten Canal+ za jedyne 15 zł na 30 dni.

Największe tytuły filmowe już od 10 zł

Oprócz pakietów i opcji dodatkowych użytkownicy player+ mają również dostęp oferty filmów prosto z kina już od 10 zł za pozycję. W ofercie player+ na życzenie użytkownicy zobaczą największe światowe hity oraz najlepsze polskie produkcje zaraz po zakończeniu ich emisji w kinie.

Jedna subskrypcja pozwala na podłączenie do czterech urządzeń. Można je zmieniać dowolnie, ale w jednym momencie z tego samego konta mogą oglądać tylko dwie osoby. Według zapowiedzi, wkrótce firmy udostępnią możliwość współdzielenia konta, tak by rodzina mogła założyć własne profile. Takie rozwiązanie istnieje zarówno na Netfliksie jak i w Showmaxie.

Klienci korzystający z płatnej oferty kanałów oferowanych przez nc+ w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

Przejdź do dalszej części artykułu: 1   2   3   4Poprzednia strona 1 2 3 4Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!