NewsPlayer

Rewolucja na polskim rynku VOD? Poznaj plany rozwoju Player+

Najważniejsze
  • Rewolucja na polskim rynku VOD. Współpraca nc+ z serwisem Player.pl
  • Serwis Player.pl zmienia się nie do poznania i stawia na użytkowników
  • HBO GO bez umowy i paczka Canal+ legalnie w sieci. Co jeszcze planują TVN i nc+
  • Wszystkie pakiety i ceny subskrypcji. Wszystkie informacje w jednym miejscu
  • Jakość 4K, nowy kontent i jeszcze lepsze funkcjonalności
  • Nowoczesna i kontrowersyjna kampania reklamowa

Nowa oferta Player+ to dopiero początek zamieszania na polskim rynku VOD. HBO GO bez umowy i Canal+ w sieci to pierwszy krok współpracy TVNu z nc+.

Najlepszy legalny serwis VOD” – tak twierdzą przedstawiciele stacji TVN (właściciel serwisu Player.pl) oraz platformy satelitarnej nc+. Od czasu wejścia Netfliksa i Showmaxa do Polski, na naszym rodzimym podwórku nie było tak ogromnego szumu wokół platform oferujących wideo na życzenie. Współpraca partnerów medialnych wywołała niemałe zamieszanie i jak się okazuje – to jeszcze nie koniec zmian. Bogata oferta kontentu premium to efekt wyjścia na przeciw najbardziej wymagających internautów. To także krok w stronę młodszej widowni, która coraz częściej przechodzi z tradycyjnej telewizji właśnie na rzecz internetu. Nie jest tajemnicą także fakt, iż sukces pierwszego sezonu „Belfra” od Canal+ dał włodarzom przekonanie co do inwestycji w internetową telewizję.

Zaledwie wczoraj w serwisie Player.pl pojawiły się nowe pakiety oferujące dostęp do stacji telewizyjnych z rodziny Canal+ oraz do biblioteki HBO – bez zobowiązania i umów z podmiotami trzecimi. Jak potwierdził Maciej Maciejewski – Członek Zarządu TVN – jest to dopiero początek pracy nad ofertą dającą wszystko co najlepsze na polskim rynku.

Serwis Player.pl stawia na użytkownika

To użytkownik jest najważniejszy na naszej platformie” – skwitował Maciejewski podczas spotkania dla dziennikarzy na czwartkowej konferencji prasowej. Dlatego TVN pracował nad odświeżeniem swojej platformy, tak by zadowolić swoich użytkowników. Stacja systematycznie zbiera opinie od użytkowników, sprawdza pomysły podsyłane przez zainteresowanych i w miarę możliwości – wdraża do swojego internetowego serwisu.

W odpowiedzi na zapotrzebowania użytkowników, Player.pl przeszedł ogromny lifting, próbując dorównać funkcjonalności chociażby znanej z serwisu Netflix. Na łamach VODnews.pl zaprezentowaliśmy nowe logo oraz szczegóły nadchodzących zmian. Więcej o tym można przeczytać TUTAJ.

Współpraca z operatorem nc+ pozwoliła Playerowi stać się jeszcze bardziej znaczącą platformą VOD nie tylko dla użytkowników z dużych miast, ale także dla tych bardziej zamożnych. Dowodem tego jest obecność kontentu premium oraz cennik pakietów oferowanych obecnie w serwisie Player.pl

HBO GO bez umowy i paczka Canal+ legalnie w sieci. Szczegóły pełnej oferty

Wczoraj naszym czytelnikom zaprezentowaliśmy pakiety i ceny subskrypcji (zobacz TUTAJ). Dziś pojawiły się kolejne oferty przygotowane z myślą o użytkownikach lubiących oglądać kanały linearne za pomocą łącza internetowego. Warto dodać, że wprowadzone oferty są elastyczne. Pozwala to na zmianie pakietu w dowolnym momencie trwania subskrypcji. Jeżeli użytkownik, nawet po minucie, zechce zmienić pakiet na inny, to będzie miał taką możliwość.

Reprezentanci obu firm podkreślają wyjątkową ofertę oraz o wprowadzonej rewolucji na rynku VOD.

Wspólna konferencja nc+ i TVNu
Wspólna konferencja nc+ i TVNu

Dzięki kontynuacji strategicznej współpracy z TVN wprowadzamy dziś na rynek unikalną ofertę OTT, która pozwoli na dotarcie do nowej grupy użytkowników o specyficznych wymaganiach. Włączenie do oferty Player+ kanałów premium CANAL+ i bogatej biblioteki CANAL+ VOD to prawdziwa rewolucja na polskim rynku usług telewizyjnych i VOD – powiedział Manuel Rougeron, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny nc+

Widzowie długo czekali na taką ofertę. Aktualnie z serwisu player korzysta już ponad 5 mln realnych użytkowników (wyniki Gemius/PBI za październik 2017) – oferta Player+ zdecydowanie poszerzy to grono. Dzięki strategicznej współpracy z platformą nc+ stworzyliśmy najlepszy legalny serwis VOD i TV w Polsce. – powiedział Maciej Maciejowski, Członek Zarządu TVN

Przejdź do dalszej części artykułu: 1   2   3   41 2 3 4Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL