HBO Maxnc+ GONewsPlayer

Canal+, Seriale Extra i HBO GO dla każdego! Nowa oferta w serwisie Player.pl

Zgodnie z zapowiedziami prezesa nc+, w sieci dostępne są stacje telewizyjne z rodziny Canal+. Poznaj nową ofertą Player+.

W sieci pojawiła się już nowa oferta Playera we współpracy z operatorem satelitarnym nc+. Oprócz zapowiedzi (pisaliśmy na łamach serwisu VODnews.pl pod TYM adresem) w nowych pakietach dostępne są także dedykowane pakiety pod seriale oraz HBO GO.

Canal+ legalnie w internecie na platformie Player.pl

Canal+ w serwisie Player.pl
Canal+ w serwisie Player.pl

Doczekaliśmy się legalnego dostępu do całej paczki kanałów z rodziny Canal+. Od dziś na platformie Player.pl będzie można skorzystać z dedykowanych ofert bez żadnych umów. Użytkownik może subskrybować pakiety na 30 dni z możliwością przedłużenia lub zrezygnowania z usługi.

Pakiet z stacjami telewizyjnymi Canal+ jest dostępny wraz z pakietem Start Extra. W ofercie dostępnych jest 21 kanałów, wśród nich znane i cenione stacje filmowe i sportowe.

Użytkownik zyskuje dostęp do kanałów linearnych, do biblioteki VOD (w tym do serialu „Belfer”) oraz możliwość cofania czasu emisji nawet do 7 dni. Pakiet ten dostępny jest w cenie 80 zł na 30 dni.

Bogata oferta kanałów telewizyjnych

Wszystkie kanały wraz z Canal+ w serwisie Player.pl
Wszystkie kanały wraz z Canal+ w serwisie Player.pl

Dla osób, którzy nie chcą wiązać się z umową w nc+, mogą skorzystać z całej palety kanałów telewizyjnych dostępnych w ramach Player+. W cenie 100 zł za 30 dni, subskrybent dostaje dostęp do 37 kanałów linearnych, materiałów premium VOD oraz funkcje cofania emisji do 7 dni.

Specjalna biblioteka seriali zagranicznych w pakiecie Canal+ Seriale Extra

Canal+ Seriale Extra w serwisie Player.pl
Canal+ Seriale Extra w serwisie Player.pl

Użytkownicy, którzy wykupili pakiet Start Extra w wysokości 20 zł za 30 dni, mają możliwość dokupienia kolejnego pakietu z serialami zagranicznymi. Za tę ewentualność, subskrybent zapłaci łącznie 35 zł na 30 dni.

Do tej pory, aby oglądać wyjątkowe seriale zagraniczne, należało być abonentem platformy nc+. Jak twierdzi prezes platformy, ten ruch pozwoli wyjść na przeciw oczekiwaniom widza 2.0 i młodszej widowni, która coraz częściej przechodzi do internetu.HBO GO bez umowy!

Samodzielny HBO GO w serwisie Player.pl
Samodzielny HBO GO w serwisie Player.pl

Stało się. Bogata oferta HBO nareszcie w internecie bez żadnych umów i zobowiązań ze strony podmiotów trzecich. Wszystkie trzy kanały HBO oraz pełna biblioteka VOD od teraz jest dostępna w serwisie Player.pl w pakiecie za 25 zł na 30 dni.

Aby skorzystać z oferty, należy mieć aktywowany pakiet Start Extra w wysokości 20 zł dni. A zatem łączny koszt dostępu do samodzielnej usługi HBO GO kosztuje 45 zł.

Klienci korzystający z płatnej oferty kanałów oferowanych przez nc+ w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL