Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
nc+ GONews

nc+ ujawnia plany rozwojowe serwisu VOD. Bliższa współpraca z Player.pl

Długo zapowiadany serwis OTT od nc+ wkrótce może ujrzeć światło dzienne. Operator satelitarny liczy na bliższą relację z platformą Player.pl.

Na łamach serwisu VODnews.pl na bieżąco informowaliśmy o strategii nc+ dotyczącej platformy OTT dla wszystkich internautów. Według prezesa, Manuela Rougerona, młodzi widzowie odchodzą od tradycyjnego modelu oglądania telewizji właśnie na rzecz internetu i serwisów z wideo na życzenie. Potencjał w tego typu działaniach firma dostrzega dzięki swojej internetowej telewizji nc+GO. Według danych operatora satelitarnego, aktualnie z mobilnej telewizji korzysta 420 tys. użytkowników. Jak dodają przedstawiciele nc+, klienci podczas korzystania z nc+GO w 86 procent przeznaczają na kanały live, a w 14 procent na oglądaniu materiałów VOD. Wśród treści archiwalnych, prym wiedzie jeden z nowszych seriali „Belfer”, którego przy pierwszej serii odtworzono 850 tys. razy.

nc+ przenosi seriale i sport do internetu

Produkcja własna „Belfer” okazała się kamieniem milowym do podjęcia decyzji, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom internautów. Serial ze względu na ograniczony model dystrybucyjny, okazał się najchętniej piraconym tytułem w Polsce w ostatnich miesiącach.

Nowy serwis VOD od nc+. Sprawdzamy szanse i możliwości

Player.pl z rozbudowaną ofertą VoD Player+

Współpraca nc+ z Playerem.pl rozpoczęła się przy okazji nowej odsłony serwisu VOD. Już teraz w bibliotece można znaleźć produkcje znane z kanałów takich jak Domo+, Kuchnia+, MiniMini+ czy AleKino+. Wkrótce w ofercie Player+ pojawią się dodatkowe treśći. Jakie?

W planach opisanych przez firmę czytamy, iż nie tylko seriale, filmy i programy telewizyjne będą atrakcyjne dla internauty. W serwisie pojawią się także wydarzenia sportowe znane z kanałów sportowych z rodziny Canal+. Już w tym roku, klienci niezwiązani z nc+ będą mogli skorzystać z szerszej oferty, wzbogaconej o kolejne materiały dostępne tylko na kanałach telewizyjnych lub w nc+GO.Nowa jakość serwisu VOD, czyli jakość 4K i specjalny sprzęt

nc+ to platforma oferująca treści premium i zaspokajająca najbardziej wybrednych widzów. Firma zamierza produkować seriale i programy w najwyższej jakości 4K oraz udostępnić dedykowany sprzęt tylko dla VOD.

Dedykowany dekoder byłby przygotowany pod kątem efektywnego i intuicyjnego korzystania z dobrodziejstw płynących z serwisów OTT. Wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!