nc+ GONews

Platforma nc+ chwali się wynikami usługi nc+GO

Podczas konferencji nc+ dla mediów, przedstawiciele platformy poinformowali o wynikach usługi nc+GO i rekordowych oglądalnościach serialu „Belfer”.

Operator nc+ stawia na telewizję w internecie, przedstawiciele firmy wierzą w sukces usługi nc+GO. W ramach spotkania z dziennikarzami, firma pochwaliła się z wynikami finansowymi oraz przedstawiła statystyki dotyczące platformy VOD i serialu „Belfer”.

Jak wynika z przekazanej informacji, z serwisu nc+GO korzysta 366 tys. abonentów. Ogromnym sukcesem okazała się najnowsza, własna produkcja „Belfer” wyprodukowana na specjalne zlecenie polskiego oddziału Canal+. Manuel Rougeron, prezes platformy nc+ zdradził, iż w ich serwisie z wideo na życzenie, serial o tajemniczym zabójstwie odtworzono już ponad 850 tys. razy.

To właśnie sukces pierwszej produkcji własnej i próba pozyskania młodszych widzów zachęciła firmę do otworzenia się dla wszystkich użytkowników. O planach nad serwisem OTT informowaliśmy jakiś czas temu TUTAJ. Jak się okazuje, serwis ten niebawem ujrzy światło dzienne.

Powstanie w tym roku, najpewniej latem, być może jeszcze przed latem” – zapowiedział Manuel Rougeron, prezes nc+.

Podczas konferencji prasowej, prezes nc+ zapewniał, że prace nad serwisem trwają już od jakiegoś czasu. Firma pracuje także nad kolejnym sezonem „Belfra” i jak podkreślają, w planach mają także trzecią serię. Według zapowiedzi, stacja Canal+ rozpoczęła prace przygotowawcze nad kolejną polską produkcją. Własny kontent w dzisiejszych czasach jest dużą siłą nabywczą i przyciąga młodszych widzów.

Więcej o rozwoju internetowej telewizji nc+ napisaliśmy TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL