YouTuberzy

Jakbyniepaczeć w Los Angeles. Kolejna część cyklu „Śladami seriali”

Kaja i Janusz wybrali się do Hollywood, by omówić takie tytuły jak „Silicon Valley”, „Six Feet Under”, „Baywatch”, „Twin Peaks” czy „Californication”.

Twórcy kanału Jakbyniepaczeć w dalszym ciągu przemierzają USA śladami seriali. W ramach cyklu udostępniają vlogi z podróży, by ostatecznie opublikować pełne materiały o konkretnych serialach HBO czy Netflix. O samym projekcie szerzej pisaliśmy pod TYM adresem. Para nakręciła już pierwszy vlog z San Francisco, gdzie omówili wybrane produkcje telewizyjne. Więcej o tym znajdziecie TUTAJ.

Odcinek z Los Angeles został podzielony na dwa vlogi. Na swoim profilu, na Instagramie, twórcy kanału Jakbyniepaczeć zdradzili, że w tym miejscu poświęcili bardzo dużo czasu.

Seriale z Los Angeles, czyli Jakbyniepaczeć śladami „Silicon Valley”, „Six Feet Under”, „Twin Peaks” i „Californication”

Kaja i Janusz przywitali swoich widzów bardzo gorąco, nie tylko za sprawą upałów w Los Angeles. Serialomaniacy uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili swoim fanom największą tajemnicę z ich życia prywatnego. O co chodzi? Sprawdźcie, jaką rocznicę świętowali Kaja i Janusz popijając poranną kawę.

W drodze do Hollywood, twórcy kanału udali się do miejsca, gdzie kręcono „Big Little Lies„. Jednakże materiały z tych lokalizacji będą dostępne dopiero w odcinku o tym serialu – już we wrześniu. Nie zmienia to faktu, że specjalnie dla subskrybentów pokazali parę scen.

Z kolei już na miejscu, para zaczęła od kampusu Uniwersytetu Stanowego Kalifornii, który skutecznie udawał pewną korporację – którą? Sprawdźcie sami!

Najbardziej znana plaża na całym świecie

W ujęciach powyższego materiału widzimy także plaże, którą znają niemalże wszyscy fani produkcji amerykańskich. Widzowie z lat 90-tych mogą ją poznać z serialu „Baywatch„, gdzie piękni ludzie biegali by ratować topielców. Twórcy mają wrażenie, że nowe odcinki „90210” również mogły być kręcone na tej plaży. Z nowszych produkcji możemy dostrzec ujęcia z „Californication„. Kaja prowadząc samochód nie omieszkała pokazać przejazdem także dom głównego bohatera. Jeśli mowa o domach, to w vlogu zobaczymy także potężny budynek, który służył jako obiekt mieszkalny dla rodziny Fisher z „Six Feet Under„.

Wisienką na torcie w pierwszej części vloga z Los Angeles był po prostu park. No dobrze, może nie do końca „po prostu”, bo mowa o przejściu do Czarnej Chaty w „Twin Peaks„. Jak podkreśla prowadząca, park ten jest jak jeden, wieki plan zdjęciowy do tego serialu.

Witajcie w Hollywood. Miasto z kartonu z dzikimi pawiami

W drugiej części, autorzy Jakbyniepaczeć, oprowadzili swoich subskrybentów po uliczkach, skąd doskonale widać znany na całym świecie napis umiejscowiony na wzgórzu. Mowa oczywiście o Hollywoodzie, czy – jak to woli – o Hollywoo. Widzowie „Bojacka Horsemana” doskonale będą znali tę aluzję.

Kaja i Janusz podczas swojego spaceru zdążyli już otrzymać kolejny mandat i opowiedzieć trochę historii o samym wzgórzu Hollywood. To na co twórcy kanału na YouTubie zwracają uwagę to billboardy reklamowe. W Los Angeles prawie każdy billboard reklamuje seriale telewizyjne. Wiedzieliście o tym? Sprawdźcie kolejną część vloga, a zobaczycie także małe pawie. Właśnie, czy kiedykolwiek widzieliście małe pawie?!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL