YouTuberzy

Jakbyniepaczeć w Los Angeles. Kolejna część cyklu „Śladami seriali”

Kaja i Janusz wybrali się do Hollywood, by omówić takie tytuły jak „Silicon Valley”, „Six Feet Under”, „Baywatch”, „Twin Peaks” czy „Californication”.

Twórcy kanału Jakbyniepaczeć w dalszym ciągu przemierzają USA śladami seriali. W ramach cyklu udostępniają vlogi z podróży, by ostatecznie opublikować pełne materiały o konkretnych serialach HBO czy Netflix. O samym projekcie szerzej pisaliśmy pod TYM adresem. Para nakręciła już pierwszy vlog z San Francisco, gdzie omówili wybrane produkcje telewizyjne. Więcej o tym znajdziecie TUTAJ.

Odcinek z Los Angeles został podzielony na dwa vlogi. Na swoim profilu, na Instagramie, twórcy kanału Jakbyniepaczeć zdradzili, że w tym miejscu poświęcili bardzo dużo czasu.

Seriale z Los Angeles, czyli Jakbyniepaczeć śladami „Silicon Valley”, „Six Feet Under”, „Twin Peaks” i „Californication”

Kaja i Janusz przywitali swoich widzów bardzo gorąco, nie tylko za sprawą upałów w Los Angeles. Serialomaniacy uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili swoim fanom największą tajemnicę z ich życia prywatnego. O co chodzi? Sprawdźcie, jaką rocznicę świętowali Kaja i Janusz popijając poranną kawę.

W drodze do Hollywood, twórcy kanału udali się do miejsca, gdzie kręcono „Big Little Lies„. Jednakże materiały z tych lokalizacji będą dostępne dopiero w odcinku o tym serialu – już we wrześniu. Nie zmienia to faktu, że specjalnie dla subskrybentów pokazali parę scen.

Z kolei już na miejscu, para zaczęła od kampusu Uniwersytetu Stanowego Kalifornii, który skutecznie udawał pewną korporację – którą? Sprawdźcie sami!

Najbardziej znana plaża na całym świecie

W ujęciach powyższego materiału widzimy także plaże, którą znają niemalże wszyscy fani produkcji amerykańskich. Widzowie z lat 90-tych mogą ją poznać z serialu „Baywatch„, gdzie piękni ludzie biegali by ratować topielców. Twórcy mają wrażenie, że nowe odcinki „90210” również mogły być kręcone na tej plaży. Z nowszych produkcji możemy dostrzec ujęcia z „Californication„. Kaja prowadząc samochód nie omieszkała pokazać przejazdem także dom głównego bohatera. Jeśli mowa o domach, to w vlogu zobaczymy także potężny budynek, który służył jako obiekt mieszkalny dla rodziny Fisher z „Six Feet Under„.

Wisienką na torcie w pierwszej części vloga z Los Angeles był po prostu park. No dobrze, może nie do końca „po prostu”, bo mowa o przejściu do Czarnej Chaty w „Twin Peaks„. Jak podkreśla prowadząca, park ten jest jak jeden, wieki plan zdjęciowy do tego serialu.

Witajcie w Hollywood. Miasto z kartonu z dzikimi pawiami

W drugiej części, autorzy Jakbyniepaczeć, oprowadzili swoich subskrybentów po uliczkach, skąd doskonale widać znany na całym świecie napis umiejscowiony na wzgórzu. Mowa oczywiście o Hollywoodzie, czy – jak to woli – o Hollywoo. Widzowie „Bojacka Horsemana” doskonale będą znali tę aluzję.

Kaja i Janusz podczas swojego spaceru zdążyli już otrzymać kolejny mandat i opowiedzieć trochę historii o samym wzgórzu Hollywood. To na co twórcy kanału na YouTubie zwracają uwagę to billboardy reklamowe. W Los Angeles prawie każdy billboard reklamuje seriale telewizyjne. Wiedzieliście o tym? Sprawdźcie kolejną część vloga, a zobaczycie także małe pawie. Właśnie, czy kiedykolwiek widzieliście małe pawie?!

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: