NewsYouTubeYouTuberzy

Lekko Stronniczy reaktywowali swój kanał w serwisie YouTube

Włodek Markowicz i Karol Paciorek to nazwiska, których nie trzeba przedstawiać. Twórcy kanału Lekko Stronniczy powrócili ze swoim formatem w serwisie YouTube.

W polskiej części serwisu YouTube powstało wiele interesujących kanałów. Wśród nich był format Lekko Stronniczy prowadzący przez duet Markowicza i Paciorka. Twórcy popularnego niegdyś kanału nagrali tysiąc odcinków, a ostatni zatytułowano bardzo sugestywnie „Koniec”. I rzeczywiście rok temu na kanale nie powstał już żaden nowy materiał. Jednak na początku sierpnia br. niespodziewanie powstał tysiąc pierwszy odcinek.

Włodek Markowicz i Karol Paciorek powrócili z kanałem Lekko Stronniczy w serwisie YouTube

5 sierpnia 2019 roku, na kanale Lekko Stronniczy pojawił się niespodziewanie nowy odcinek pod tytułem „Wrócili”. Panowie rozpoczęli nowym materiał od piosenki w swoim prześmiewczym stylu. W tekście piosenki od razu podkreślono słowa „wrócili, bo zabrakło im kasy”, co z pewnością wielu użytkowników podkreśli w komentarzach. Choć początkowo nie było wiadomo, czy rzeczywiście nastąpiła reaktywacja formatu Lekko Stronniczy, to dziś wiemy, że tak się właśnie stało.

Od momentu reaktywacji formatu zgranego duetu Markowicza i Paciorka, powstało już 30 odcinków. Wszystkie materiały dostępne są na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Panowie na swój sposób komentują bieżące wydarzenia, od świadczeń socjalnych 500+ po artystów muzycznych takich jak Taco. W najnowszych odcinkach możemy zobaczyć rozmowy o rowerzystach, wegetariańskich piątkach w szkołach czy o telewizji publicznej.

Codzienna dawka dobrego humoru i komentarze do bieżących wydarzeń. Dobry powrót Lekko Stronniczych

Duet w postaci Markowicza i Paciorka to idealny przepis na wyśrubowany komentarz do wydarzeń ujmujący polskie media. Panowie w dalszym ciągu rozbawiają swoimi rozmowami na temat tego, co aktualnie dzieje się nie tylko w Polsce. Panowie wzięli na tapetę ostatnie informacje dotyczące Facebooka czy clickbaitowe newsy w serwisie Onet. Nie zabraknie ciekawych tematów o emocjonalnym aspekcie człowieka, mowa o tym jak być szczęśliwym czy radzić sobie ze stresem.

Nowe odcinki na kanale Lekko Stronniczy w serwisie YouTube
Nowe odcinki na kanale Lekko Stronniczy w serwisie YouTube

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL