YouTuberzy

Jest już pierwszy vlog „Śladami seriali” od Jakbyniepaczeć

Kaja i Janusz z kanału Jakbyniepaczeć wylądowali w San Francisco i zaprezentowali pierwszy materiał. Wśród omawianych tytułów m.in. „Sense8” i „Pełna chata”.

Twórcy kanału Jakbyniepaczeć wyruszyli do Stanów Zjednoczonych, by nakręcić drugą część cyklu „Śladami seriali”. Najwięksi fani seriali telewizyjnych długo wyczekiwali tego momentu i nareszcie doczekali się pierwszego materiału. Pierwszy vlog został nakręcony w San Francisco.

Jakbyniepaczeć w San Francisco: Pełna chata i Sense8

Kaja i Janusz jako pierwsze miejsce wybrali sobie San Francisco, miejsce w którym kręcono wiele dawnych hitów, w tym także „Pełna chata” i „Czarodziejki”. W krótkim vlogu duet pokazuje początkowy etap, przyjazd na lotnisko, przelot do Frankfurtu by ostatecznie wylądować w USA. Para zwiedzając okolice San Francisco i mostu Golden Gate opowiada o kultowych filmach i serialach. Nie omieszkali pokazać dom i sąsiedztwo „Pełnej chaty” oraz miejsce spotkania Nomi z Amanitą z „Sense8”.

Jak widzimy w powyższym vlogu, odmieniona Kaja pokazuje i opowiada o niesamowicie pięknym mieście, przy okazji wskazując na miejsca, w których były produkowane filmy i seriale. Na plus można zobaczyć niesamowity kunszt Janusza Raczyńskiego, którego montaż onieśmiela. Warto dodać, że twórcy kanału o serialach zakupili drona i lepszy sprzęt do kręcenia. Jak przekonuje Kaja, w tym odcinku dron nie został jeszcze wykorzystany.

Przypominamy, że założyciele Jakbyniepaczeć aktywnie dokumentują swoją wyprawę na Instagramie oraz wrzucają materiały na fanpage’u na Facebooku. Materiały z tego cyklu powstają dzięki wsparciu finansowym HBO i Netfliksa, o czym szerzej pisaliśmy pod TYM adresem. Jeżeli podobają się Wam materiały Jakbyniepaczeć, to można wesprzeć kanał na Patronite.

Kaja i Janusz w kolejnym odcinku zawitają do Los Angeles, gdzie szerzej opowiedzą o słynnym Hollywood. Już teraz można śledzić przygody maniaków serialowych właśnie na Instagramie. Wkrótce także pojawi się nowy materiał i duży odcinek poświęcony „Wielkim kłamstewkom”.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: