YouTuberzy

Jest już pierwszy vlog „Śladami seriali” od Jakbyniepaczeć

Kaja i Janusz z kanału Jakbyniepaczeć wylądowali w San Francisco i zaprezentowali pierwszy materiał. Wśród omawianych tytułów m.in. „Sense8” i „Pełna chata”.

Twórcy kanału Jakbyniepaczeć wyruszyli do Stanów Zjednoczonych, by nakręcić drugą część cyklu „Śladami seriali”. Najwięksi fani seriali telewizyjnych długo wyczekiwali tego momentu i nareszcie doczekali się pierwszego materiału. Pierwszy vlog został nakręcony w San Francisco.

Jakbyniepaczeć w San Francisco: Pełna chata i Sense8

Kaja i Janusz jako pierwsze miejsce wybrali sobie San Francisco, miejsce w którym kręcono wiele dawnych hitów, w tym także „Pełna chata” i „Czarodziejki”. W krótkim vlogu duet pokazuje początkowy etap, przyjazd na lotnisko, przelot do Frankfurtu by ostatecznie wylądować w USA. Para zwiedzając okolice San Francisco i mostu Golden Gate opowiada o kultowych filmach i serialach. Nie omieszkali pokazać dom i sąsiedztwo „Pełnej chaty” oraz miejsce spotkania Nomi z Amanitą z „Sense8”.

Jak widzimy w powyższym vlogu, odmieniona Kaja pokazuje i opowiada o niesamowicie pięknym mieście, przy okazji wskazując na miejsca, w których były produkowane filmy i seriale. Na plus można zobaczyć niesamowity kunszt Janusza Raczyńskiego, którego montaż onieśmiela. Warto dodać, że twórcy kanału o serialach zakupili drona i lepszy sprzęt do kręcenia. Jak przekonuje Kaja, w tym odcinku dron nie został jeszcze wykorzystany.

Przypominamy, że założyciele Jakbyniepaczeć aktywnie dokumentują swoją wyprawę na Instagramie oraz wrzucają materiały na fanpage’u na Facebooku. Materiały z tego cyklu powstają dzięki wsparciu finansowym HBO i Netfliksa, o czym szerzej pisaliśmy pod TYM adresem. Jeżeli podobają się Wam materiały Jakbyniepaczeć, to można wesprzeć kanał na Patronite.

Kaja i Janusz w kolejnym odcinku zawitają do Los Angeles, gdzie szerzej opowiedzą o słynnym Hollywood. Już teraz można śledzić przygody maniaków serialowych właśnie na Instagramie. Wkrótce także pojawi się nowy materiał i duży odcinek poświęcony „Wielkim kłamstewkom”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL