Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsYouTuberzy

Grupa Abstra startuje z nowym kanałem Rozmiar ma znaczenie

Rywalizacja, sport, humor i czołowi polscy sportowcy – tak w skrócie można scharakteryzować nowy kanał na YouTube: Rozmiar ma znacznie.

Kanał Rozmiar ma znaczenie powstał we współpracy Grupy Abstra oraz Olimp Sport Nutrition. Współpraca obejmuje zarówno wspólne tworzenie treści, jak i wsparcie Grupy Abstra w promocji kanału. W ramach serii pojawią się najwięksi twórcy z Grupy Abstra.

Logo kanału Rozmiar ma znaczenie do Grupy Abstra
Logo kanału Rozmiar ma znaczenie do Grupy Abstra

Rozmiar ma znaczenie – o czym jest nowy kanał twórców Abstrachuje?

Każdy z odcinków poprowadzi dwójka gospodarzy. Będą mieli do wykonania jedno nieszablonowe, sportowe zadanie, takie jak: najdłuższy zwis na drążku, przebicie pięścią arbuza, czy „spacer farmera”. Do zadania podejdą dwukrotnie, a ich próby będą oddzielone tygodniowym przygotowaniem pod okiem mentora, czyli eksperta związanego z daną konkurencją sportową. W tę rolę wcielą się zaproszeni goście, w tym także ambasadorzy Olimp Sport Nutrition. Będą to m.in.:

  • Piotr Lisek,
  • Kasia Dziurska,
  • Mariusz Pudzianowski,
  • Krzysztof Ferenc.

W kolejnych odcinkach zagoszczą m.in. Abstrachuje (3.47 mln subskrypcji), Maksym z kanału Maksymalnie (468 tysięcy subskrybentów) czy Beksy (1.81 mln odbiorców). Z kolei ambasadorowie Olimp Sport Nutrition również będą gośćmi na kanałach twórców grupy Abstra.

Pierwszy odcinek zadebiutował 7 grudnia. Czy rozmiar ma znaczenie?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!