YouTuberzy

Jakbyniepaczeć wyrusza „Śladami seriali”. Netflix i HBO ze wsparciem

W ramach cyklu „Śladami seriali”, Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński z kanału YouTube – Jakbyniepaczeć – wyruszą do Stanów Zjednoczonych. Sponsorami cyklu są Netflix i HBO.

Duet Jakbyniepaczeć, jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTubie omawiający seriale telewizyjne. Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński ogłosili podczas transmisji LIVE nowy odcinek z cyklu „Śladami seriali”. Para tym razem wybierze się do Stanów Zjednoczonych by odkrywać miejsca, gdzie nagrywane są najpopularniejsze seriale. Wśród tytułów zobaczymy m.in. „Wielkie kłamstewka”, „House of Cards” czy „Westworld”. Wybór produkcji nie jest przypadkowy, bowiem sponsorami ponad 2 miesięcznej podróży zostali Netflix i HBO.

Jakbyniepaczeć informuje o kolejnym odcinku „Śladami seriali”

W powyższym materiale dowiadujemy się o nadchodzących planach Kai i Janusza. Podróż twórców Jakbyniepaczeć rozpocznie się od 4 lipca i potrwa przez 2,5 miesiąca, czyli do 14 września. Przez ten czas, znawcy serialowi będą odwiedzać różne miejsca i studia, w których będą kręcone nowe odcinki wybranych produkcji. Dedykowane materiały powstaną dla takich tytułów jak: Big Little Lies, Westworld, True Detective, The Night Of, Girls, The Deuce, Sex and the City, House of Cards i Stranger Things.

Kaja w rozmowie z VODnews.pl dodała, że lista produkcji może znacznie się wydłużyć w kontekście działań social mediowych. Głównie na Instagramie będą pojawiać się zdjęcia i materiały do Stories, gdzie będzie można zobaczyć dzień po dniu podróże pomiędzy miastami i stanami. Lista zatem nie jest zamknięta, bo nigdy nie wiadomo, co duet po drodze zobaczy lub kogo spotka.

Drugi cykl powstanie dzięki sponsoringowi HBO i Netflix

Na kanale Jakbyniepaczeć jest dostępny pierwszy odcinek z serii „Śladami seriali”. Wówczas Kaja i Janusz wybrali się do Wielkiej Brytanii i odwiedzili stolicę, gdzie kręcono serial „Sherlock”. Sponsorem pierwszego epizodu była stacja BBC.

Potencjał dla serii i dla kanału YouTube – Jakbyniepaczeć – widzą także przedstawiciele polskich oddziałów HBO i Netfliksa. Dzięki wsparciu finansowemu, duet profesjonalistów może zrealizować świetny projekt. Powstanie kilka odcinków oraz bardzo dużo materiałów w postaci filmików czy zdjęć publikowanych w portalach społecznościowych.

Redakcja VODnews.pl kibicuje twórcom Jakbyniepaczeć i z niecierpliwością czekamy na pierwsze materiały z podróży.

Jakbyniepaczeć w cyklu "Śladami seriali"
Jakbyniepaczeć w cyklu „Śladami seriali”

Kanał na YouTubie jest dostępny pod TYM adresem. Jakbyniepaczeć posiada również fanpage na Facebooku, profil na Instagramie oraz grupę zrzeszającą największych fanów seriali pod nazwą „Ogarniamy seriale z Jakbyniepaczeć„. Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński dostępni są również na Patronite, gdzie najwięksi fani kanału wspierają rozwój kanału Jakbyniepaczeć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL