YouTuberzy

„Konopie są dobre” edukacyjnym cyklem w serwisie YouTube

Na kanale Dobre Konopie GHM pojawił się cykl edukacyjny pt. „Konopie są dobre”. Seria o konopi siewnych dostępna jest w serwisie YouTube.

W serwisie YouTube pojawił się nowy cykl edukacyjny o konopiach siewnych. Za projekt odpowiada marka DobreKonopie.pl. W serii „Konopie są dobre” występuje Ewa Melania Gryt, która w tym temacie wie bardzo dużo.

„Konopie są dobre” to kampania edukacyjna o konopi siewnych

Twórcy kampanii „Konopie są dobre!” mają za zadanie przywrócić konopi dobrą opinię w polskim społeczeństwie. W ciągu kilku tygodni, na kanale Dobre Konopie GHM, będą pojawiać się krótkie odcinki. Pierwsza seria ma mieć 5 materiałów, w których omawiana będzie ta roślina.

W planach mają pojawić się kolejne materiały edukacyjne, przybliżające właściwości i przeznaczenie konopi siewnej.Twórcy kanału chcieliby w przyszłości zapraszać także ekspertów w tej dziedzinie, by mogli lepiej podkreślić istotną rolę tej rośliny.

Czego dowiemy się o konopi w serwisie YouTube?`

W ramach zaplanowanych odcinków, widzowie dowiedzą się przede wszystkim o różnicach pomiędzy olejem konopnym, a olejkiem z konopi (ekstraktu z kwiatostanów). W materiałach poruszony zostanie najważniejszy temat, taki jak wpływ działania rośliny na człowieka. Użytkownicy YouTube’a dowiedzą się również o różnych metodach produkcji ekstraktów z konopi.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dowiemy się oglądając pierwszy odcinek:

Całe przedsięwzięcie prowadzone jest przez warszawską agencję Moon dog PR. Z kolei serwis DobreKonopie.pl prowadzony jest przez lokalną spółkę General Hemp Marketing. Firma odpowiada m.in. za produkcję wyrobów z konopi siewnych w naszym kraju.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL