NewsPromocje VODShowMax
Popularne

Ostatnia szansa na darmowy Showmax od sieci Play

Już niedługo zostanie wyłączona promocja dla klientów Play. Jeśli nie aktywowaliście specjalnego dostępu do platformy Showmax – zróbcie to teraz!

W maju ub.r. informowaliśmy czytelników VODnews.pl o rocznym dostępie do usługi Showmax bez dodatkowych opłat. Klienci Play mogli skorzystać z niecodziennej promocji, czyli z rocznej subskrypcji całkowicie za darmo. Tę samą opcję zyskali klienci korzystający z oferty internetowej. Jak informuje operator telekomunikacyjny, promocja ta wkrótce zostanie wyłączona.

Showmax bez dodatkowych opłat dla klientów Play tylko do 15 lutego!

Fioletowy operator Play poinformował swoich abonentów, że mogą oni aktywować usługę jeszcze do 15 lutego br. Firma zaznacza, że promocja nadal obowiązuje klientów, którzy nie skorzystali jeszcze z tej okazji.

Ostatnia szansa na usługę Showmax bez dodatkowych opłat w Play
Ostatnia szansa na usługę Showmax bez dodatkowych opłat w Play

Tylko na platformie dostępny jest kontrowersyjny serial „Botoks” będący kontynuacją filmowej ekranizacji. Według zapowiedzi Patryka Vegi „jeśli film był kontrowersyjny, to serial wbije Cię w fotel”. Opinie internautów nie pozostawiają jednak suchej nitki – internetowa produkcja utrzymuje ten sam poziom jaki mogliśmy zobaczyć w kinie. Kolejną edycję będzie miał program „SNL Polska” emitowany na żywo w każdą sobotę. Polski odpowiedni „Saturday Night Live” został ciepło przyjęty przez widzów. Jeżeli klient Play aktywuje teraz usługę Showmax bez dodatkowych opłat, będzie mógł zobaczyć trzeci sezon „Ucha Prezesa” przedpremierowo.

Patryk Vega od wielu miesięcy współpracuje z platformą. Według nieoficjalnych informacji, reżyser przymierza się do realizacji nowego serialu o świecie biznesmenów i polityków. To współczesna historia o wpływowym biznesmenie, który jest współwłaścicielem agencji PR. Cześć interesów wykonywanych przez bohatera o imieniu Sławciu jest zlecana przez osoby znane ze sceny politycznej. Główny narrator jest nosicielem wszelkiego zła, to hedonista, seksoholik, narkoman, homofob, rasista oraz mizogin. Mimo niecodziennego podejścia do życia, główny bohater stara się znaleźć szczęśliwą miłość.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL