NewsShowMax

„Ucho Prezesa” dostaje trzeci sezon i trafia do linearnej telewizji WP TV

Najpopularniejsza satyra o scenie politycznie doczeka się trzeciej serii – według nieoficjalnych informacji. Serial trafia do WP TV.

Ucho Prezesa – najpopularniejszy serial komediowo-polityczny w Polsce będzie nadawany w Telewizji WP. Materiały dotychczas publikowane były wyłącznie w internecie na platformie Showmax oraz w kanałach społecznościowych nadawcy. Obie firmy podpisały umowę na redystrybucję Ucha Prezesa w Telewizji WP. Emisja pierwszego odcinka już w styczniu.

WP TV z archiwalnymi odcinkami. „Ucho Prezesa” trafia do linearnej telewizji

Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu produkcji oryginalnej Showmax – Ucho Prezesa i 14 odcinków drugiego sezonu. Umowa przewiduje także współpracę przy emisji kolejnych serii hitu platformy Showmax.

Co wydarzyło się w gabinecie prezesa oraz kto odwiedzał go najczęściej? Dowiemy się już w styczniu w Telewizji WP. Wirtualna Polska, jako jedyna na rynku otrzymała prawa na emisję serialu w telewizji.
Ucho Prezesa to wyjątkowa produkcja. W niezwykle krótkim czasie zyskała nie tylko rozpoznawalność, ale także powszechne uznanie za jakość scenariusza i realizacji aktorskiej. Idealnie wpisuje się w ramówkę Telewizji WP. Budujemy ją wokół najlepszych jakościowo polskich i zagranicznych produkcji – mówi dyrektor programowa Telewizji WP, Barbara Bilińska.

Będzie trzeci sezon? „Prowadzone są rozmowy”

Jak dowiedział się portal Presserwis, obecnie prowadzone są rozmowy pomiędzy producentem „Ucha Prezesa”, a przedstawicielami platformy Showmax. Strony na razie nie komentują doniesień, ale wszystko wskazuje na to, że widzowie zobaczą kolejną serię. Prawda jest taka, że dopóki obecna władza sprawuje swoją pieczeń nad wyborcami, w dalszym ciągu będziemy mieli gotowy scenariusz.

Zanim internauci zobaczą kolejną serię, już teraz mogą obejrzeć świąteczne odcinki. Dostępne są tylko na platformie Showmax dla aktywnych subskrybentów. Pierwszy z nich pojawił się już 21 grudnia br. Drugi zaś pojawi się już za cztery dni, tj. 28 grudnia 2017 roku. Specjalne odcinki nigdy nie trafią do serwisu YouTube, gdzie dostępne są wszystkie poprzednie odcinki (z wyjątkiem specjalnych epizodów realizowanych na potrzeby Showmaxa).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL