NewsPlay NowPromocje VODShowMax

ShowMax za darmo przez rok w sieci Play! Sprawdź jak aktywować usługę

Ruszyła promocja dla abonentów fioletowego operatora Play. Klienci w ramach swoich usług mogą aktywować za darmo usługę ShowMax i oglądać przez 12 miesięcy.

Bez żadnej wielkiej zapowiedzi, sieć telekomunikacyjna Play i serwis ShowMax nawiązali współpracę. W ramach partnerstwa, abonenci sieci mogą za darmo aktywować dostęp do platformy VOD i cieszyć się rozrywką przez rok. Wchodząc na stronę główną serwisu ShowMax możemy zauważyć specjalny buton informujący o promocji.

Nowa promocja działa na podobnej zasadzie jak w przypadku muzycznej aplikacji Tidal – wówczas klienci Play również mogli skorzystać z rocznego dostępu do utworów muzycznych. Fioletowy operator wciąż zaskakuje i jak widać, stara się być nie tylko dostawcą usług telefonicznych, ale także tych multimedialnych. Już teraz w swojej ofercie Play Now, sieć udostępnia usługę HBO GO. W ostatnich miesiącach pojawiły się także dodatkowe kanały linearne z rodziny BBC.

Jak aktywować darmowy dostęp do serwisu ShowMax?

Wystarczy zajrzeć na stronę, zalogować się (bądź zarejestrować nowe konto) i podać swój numer telefonu. Warto jednak dodać, że darmowa aktywacja potrwa jedynie do 30 czerwca. Klienci, którzy później zdecydują się na tę ofertę, będą musieli doliczyć koszty, które poznamy już wkrótce.

ShowMax za darmo przez rok w sieci Play

Dla kogo jest promocja? Dla wszystkich abonentów sieci Play, którzy są związani z umową. Promocja nie obejmuje klientów z kartami pre-paid i ofertą typu Mix. Z nowej oferty mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy.

Klienci indywidualni mogący skorzystać z promocji: Formuła Unlimited 49,99, Formuła Smartfon Unlimited 59,99, , Formuła Smartfon Unlimited 69,99, Formuła Smartfon Unlimited 99,99, Formuła Solo M, Formuła Solo L, SIM Formuła Rodzina, SIM Formuła Rodzina Unlimited, SIM Formuła Rodzina Unlimited GB, SIM Duet i SIM Rodzina.

W przypadku firm, promocja obejmuje takie oferty jak: Biznes Plan Pakiet 10, Biznes Plan Pakiet 25, Biznes Plan Pakiet Unlimited, Formuła Smartfon w różnych pakietach, SIM Formuła Komfort także w różnych kombinacjach oraz SIM Formuła BizBox.

Aktualizacja (16.05, godz. 12:00)

Poniżej prezentujemy dodatkowe informacje z prezentacji, która była dostępna podczas dzisiejszego spotkania sieci Play z dziennikarzami.

ShowMax za darmo przez rok w sieci Play
Oglądaj legalnie w sieci Play i w serwisie ShowMax
Jak korzystać z serwisu ShowMax będąc abonentem sieci Play
Jak korzystać z serwisu ShowMax będąc abonentem sieci Play
Co zrobić po okresie promocyjnym?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL