Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsShowMax

Byli policjanci i lekarze, czas na polityków. Patryk Vega nakręci serial dla Showmaxa?

Redaktor Naczelny Super Expressu wyda kontrowersyjną powieść o zamożnym człowieku współpracującym z politykami. Czy Vega i Showmax wyprodukują serial?

Sławomir Jastrzębowski – redaktor naczelny w Super Expressie – we współpracy z Światem Książki wyda kontrowersyjną powieść o człowieku, który jest nosicielem wszystkiego co jest złe. Według zapowiedzi autora, książka „Toksyna” nie całkiem jest fikcją. Jastrzębski prowadził rozmowy z kilkoma wydawnictwami, ale żadna nie chciała podjąć się publikacji tak drastycznej, wulgarnej i kontrowersyjnej powieści. Według Wirtualnych Mediów, jedna z recenzentek poczuła się gwałcona po przeczytaniu książki.

„Toksyna” to najbardziej chora rzecz, jaką czytałem – wspomina Patryk Vega

Reżyser w rozmowie z mediami powiedział, że do tej pory nie czytał tak chorej historii, jak ta przedstawiona w „Toksynie”. W związku z tym, twórca filmów takich jak „Pitbull” czy „Botoks” zamierza wyprodukować serial na podstawie tej powieści. Jeśli na polskim rynku jest ktoś, kto mógłby zekranizować tę brutalną i pełną nienawiści historię, to jest nim bez wątpienia Patryk Vega.

Toksyna pojawi się jako serial na platformie Showmax?
Toksyna pojawi się jako serial na platformie Showmax?

Jak można zauważyć na powyższej okładce, opowieść przedstawiona w „Toksynie” będzie rozgrywała się w Warszawie. To współczesna historia o wpływowym biznesmenie, który jest współwłaścicielem agencji PR. Cześć interesów wykonywanych przez bohatera o imieniu Sławciu jest zlecana przez osoby znane ze sceny politycznej. Główny narrator jest nosicielem wszelkiego zła, to hedonista, seksoholik, narkoman, homofob, rasista oraz mizogin. Mimo niecodziennego podejścia do życia, główny bohater stara się znaleźć szczęśliwą miłość.

Już w połowie lutego w księgarniach pojawi się wydanie „Toksyny” firmowanej przez Vegę. Książka będzie zawierać 224 strony i jej cena regularna będzie wynosić ok. 35 zł.

Showmax odważy się sfinansować nowy projekt Patryka Vegi?

Reżyser od czasu wejścia Showmaxa do Polski stale współpracuje z platformą. Większość jego filmów można znaleźć w bibliotece serwisu VOD. Ponadto, Vega wziął udział w kampanii reklamującej zachęcając przyszłych widzów do oglądania na platformie Showmax. Reżyser w dalszym ciągu współpracuje z platformą, niebawem zadebiutuje nowy serial „Botoks”, który będzie rozszerzeniem dla filmu o tym samym tytule.

Jeżeli Patryk Vega planuje serial, to można spodziewać się, że Showmax zainteresuje się tym projektem. Nie wiadomo jednak, czy firma odważy się na ten krok. To powieść, która powinna pozostać tylko w formie książki. Trudno wyobrazić sobie, czy historia opowiedziana w „Toksynie” mogłaby zostać zobrazowana. Kto wie, może własnie w ten sposób Showmax przyciągnąłby subskrybentów?

Źródło
Źródło zdjęcia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!