NewsShowMax

Kontrowersyjny „Botoks” powraca w formie serialu. Kiedy premiera?

Na platformie Showmax pojawi się nowy serial. To kontynuacja głośnego filmu „Botoks” w reżyserii Patryka Vegi. Poznaj szczegóły.

W kwietniu, na łamach VODnews.pl informowaliśmy czytelników o planach Patryka Vegi. Podczas wywiadu z mediami, reżyser zdradził informacje o rozszerzonych materiałach z filmu „Botoks”. Vega wspomniał wówczas, że na platformie Showmax pojawią się specjalne odcinki z rozszerzonymi wątkami, których nie mogliśmy zobaczyć w kinach.

Showmax zdradza szczegóły serialu „Botoks”

Plakat serialu "Botoks" dla Showmax
Plakat serialu „Botoks” dla Showmax

Oryginalna produkcja pojawi się w serwisie Showmax w formie sześciu odcinków. Subskrybenci będą mieli okazję zobaczyć rozszerzone wątki bohaterów – także tych drugoplanowych. Materiały będą publikowane co tydzień, począwszy od 31 stycznia br.

Według nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć, w odcinkach zobaczymy te same wydarzenia co w filmie. Prezentowane będą w formie wersji rozszerzonej, a zatem zobaczymy, co działo się przed lub po akcji znanej z dużego ekranu. Użytkownicy poznają bliżej transseksualistę Marka (w tej roli Sebastian Fabijański), a także jak doszło do wypadku partnera Beaty – lekarki granej przez Agnieszkę Dygant.

Warto dodać, że to już trzeci serial nakręcony przez Patryka Vegę. Na swoim koncie reżyser ma już znakomity „Pitbull” oraz „Służby specjalne”. W przypadku kontrowersyjnego tytułu „Botoks”, serial pojawi się po raz pierwszy tylko w internecie.

To kolejny projekt Vegi realizowany we współpracy z ShowMaxem. Mowa o produkcji, która była materiałem wspierającym komunikację marketingową „Czerwony punkt” (więcej TUTAJ), Produkcja była realizowana pod koniec zeszłego roku na warszawskim Bemowie. Premiera tajemniczego filmu odbyła się podczas oficjalnej konferencji prasowej ShowMaxa, tj. 15 lutego br.

Jak zapewniają twórcy, odcinkowa seria wgniecie subskrybentów w fotel. Serial jest już w zapowiedzi na styczeń, wśród pozostałych nowości z platformy Showmax:

Czy nadchodzące produkcja będzie równie kontrowersyjna? Tego dowiemy się już pod koniec stycznia. Odważycie się sięgnąć po ten tytuł?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL