Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
nc+ GONewsPlayer

Canal+ w internecie? Nadchodzi nowa oferta Player+

W najbliższy czwartek, 23 listopada, odbędzie się wspólna konferencja stacji TVN i operatora satelitarnego nc+. Wkrótce nowa oferta Player+.

Przedstawiciele grup medialnych poinformowali o spotkaniu dziennikarzy w sprawie nadchodzących zmian w ofertach Player+. Najprawdopodobniej w pakiecie znajdą się stacje telewizyjne z rodziny Canal+.

Zarówno TVN (właściciel serwisu Player.pl) jak i operator satelitarny nc+ nie zdradzają szczegółów dotyczących nowej oferty Player+. Nie jest jednak tajemnicą, że stacje telewizyjne Canal+ miały zostać udostępnione do szerszej publiczności w internecie. Wszystko za sprawą sukcesu serialu „Belfer” produkowanego na zlecenie polskiego oddziału Canal+. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ.

Już jest nowa oferta! HBO GO bez umowy, wszystkie stacje Canal+ legalnie w sieci – sprawdź:

Canal+, Seriale Extra i HBO GO dla każdego! Nowa oferta w serwisie Player.pl

Jeszcze więcej premier filmowych, najlepszych seriali i wydarzeń sportowych na żywo

Serwis Player.pl we współpracy z nc+ zyska jeszcze więcej kontentu premium. Przedstawiciele nc+ wielokrotnie podkreślali dziennikarzom, że jeszcze przed świętami oferta z rodziny Canal+ będzie dostępna w internecie. Nadchodząca, wspólna konferencja może dowodzić temu, że właśnie dowiemy się o szczegółach tych zapowiedzi.

Jakiś czas temu, na łamach VODnews.pl pisaliśmy o planach rozwoju współpracy pomiędzy TVN i nc+. Wówczas przedstawiciele firm informowali, iż oferta Player+ będzie systematycznie rozwijana. Poznaj szczegóły współpracy na TEJ stronie.

Internetowy dekoder trafi do sprzedaży?

Operator satelitarny nc+ zaprezentował dziennikarzom nowy sprzęt – internetowy dekoder. Wraz z rozwojem oferty Player+, przedstawiciel mediowy będzie chciał, aby klienci korzystali przede wszystkim z nowoczesnego rozwiązania jakie daje nadchodzący sprzęt. O szczegółach na temat dekodera pisaliśmy TUTAJ.

Być może wkrótce zobaczymy rozszerzoną wersję pakietu Player+ wraz z kanałami i produkcjami od Canal+. Do tego, jeszcze przed świętami, przy specjalnej, świątecznej ofercie, do sprzedaży być może trafi internetowy dekoder Cube+.

Wszystkie potwierdzone informacje pojawią się już w najbliższy czwartek.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!