HorizonNews

Z Horizon od UPC Polska korzysta 500 tys. użytkowników

UPC Polska podała do wiadomości, iż z usługi Horizon korzysta już pół miliona użytkowników. Platforma oferuje usługi :Horizon GO, Replay TV i premium wi-fi.

Platforma Horizon od UPC Polska jest dostępna na polskim rynku już od trzech lat. Dzięki specjalnej usłudze, klienci telewizji kablowej mogą cieszyć się dodatkowymi funkcjami. Mowa m.in o mobilnej telewizji Horizon GO, wbudowanym routerze z funkcją wi-fi oraz o możliwości oglądania wybranych programów do siedmiu dni wstecz.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl wielokrotnie informowaliśmy o rozwoju usługi UPC Polska. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, usługa internetowa miałaby zyskać dodatkowy atut w postaci serwisu Netflix. W zeszłym roku, operator kablowy rozpoczął aktualizację systemu Horizon dodając nie tylko odświeżoną grafikę, ale także nowe funkcje. Abonenci UPC Polska zyskali możliwość oglądania wybranych programów, filmów i seriali do siedmiu dni wstecz. Dzięki usłudze Replay TV klienci nie musieli więcej nastawiać i nagrywać swój ulubiony program. Użytkownicy mogli cieszyć się także z wybranymi emisjami z anten TVNu.

Podczas Igrzysk Olimpijskich, klienci kablówki mogli skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje Horizon. Dzięki temu, wszystkie transmisje w ramach igrzysk mogli obejrzeć nawet po emisji w TV – do siedmiu dni wstecz.

500 tys. użytkowników platformy Horizon

Platforma Horizon to jeden z kluczowych elementów naszej oferty, który pozwala nam spełniać obietnicę dostarczania najwyższej jakości usług klientom. Z naszych badań wynika, że dzięki takim funkcjonalnościom jak Replay TV i Horizon Go, poziom satysfakcji i zadowolenia użytkowników Horizon cały czas rośnie. Jestem dumny, że platforma doceniona została już w połowie miliona polskich domów – mówi Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju UPC Polska.


Każdego dnia przybywa 500 nowych klientów UPC Polska korzystających z tej usługi

Horizon od UPC Polska | Infografika
Horizon od UPC Polska | Infografika

Jak wynika z powyższy infografiki, z platformy internetowej korzysta już pół miliona użytkowników. Każdego dnia, przybywa ponad 500 nowych klientów. Horizon oferuje ponad 178 kanałów, w tym 117 w jakości HD. Z kolei mobilni użytkownicy mogą liczyć na 94 kanałów telewizyjnych. Abonenci mogą oglądać na wielu urządzeniach – do czterech jednocześnie. Do dyspozycji jest także dysk 500GB, na którym można nagrywać wybrane programy. Ewentualnie, użytkownik może skorzystać z usługi Replay TV. Wystarczy z poziomu programu TV wybrać dostępny materiał i uruchomić go.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL