HorizonNews

UPC rozpoczął aktualizację dekoderów Horizon. Abonenci zyskają usługę Replay TV

Największy dostawca telewizji kablowej w Polsce rozpoczął aktualizację dekoderów Horizon. Zobacz, jakie nowości czekają na klientów.

UPC przygotował aktualizację oprogramowania dla wszystkich dekoderów Horizon. Klienci w ramach odświeżonej wersji otrzymają nowe menu programowe, interfejs oraz dostęp do nowej usługi Replay TV. Instalacja najnowszej wersji oprogramowania pozwoli na szybsze działanie dekodera.

Aktualizacja została zaplanowana dzięki opiniom konsumentów, którzy narzekali na działanie dekoderów. Według klientów, system działał bardzo wolno, a do tego niektóre elementy interfejsu były nieintuicyjne.

Dzięki najnowszej aktualizacji abonenci będą mogli cieszyć się z szybszego działania dekoderów Horizon, a przy okazji otrzymają zupełnie nowe menu programowe i interfejs.

Replay TV

W procesie ulepszenia oprogramowania sprzętu UPC, widzowie zyskają także nową usługę Replay TV. Jest to opcja pozwalająca na odtwarzanie wybranego materiału, który był emitowany na kanale telewizyjnym. Użytkownicy będą mogli obejrzeć dany materiał do 7 dni wstecz. Nowa usługa sprawi, że domownicy nie będą musieli pamiętać o nagrywaniu swojego ulubionego programu telewizyjnego. Usługa pozwoli na odtworzenie materiału nawet wtedy, gdy dany program jeszcze nie skończył emisji w telewizji.

Problemy z aktualizacją

W Polsce użytkownicy sieci kablowej UPC mogli rozpocząć aktualizację już 7 marca. Niestety, tego samego dnia klienci zgłaszali problemy w działaniu niektórych funkcji. Podczas wybierania danej opcji pojawiał się komunikat „System pracuje w trybie awaryjnym”. W nocy, z 7 na 8 marca pracownicy UPC Polska przywrócili poprzednie, stabilne oprogramowanie.

Przedstawiciele firmy poinformowali, że proces aktualizacji rozpocznie się ponownie i wierzą, że tym razem problemy już się nie pojawią.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL