HorizonNewsSport VOD

Igrzyska Olimpijskie na Horizon GO i Replay TV dla klientów UPC Polska

Sportowe emocje podczas Igrzysk Olimpijskich wszędzie tam, gdzie chcesz. UPC Polska przygotowała ofertę dla klientów Horizon GO i Replay TV.

Już od 9 lutego miłośnicy sportów zimowych będą mogli przeżywać olimpijskie emocje wszędzie i o każdej porze dzięki usługom UPC. To przede wszystkim aplikacja Horizon Go na komputerach i na tablety oraz smartfony. Klienci mogą obejrzeć poprzednie wzmagania sportowców dzięki Replay TV – umożliwiającej oglądanie programu do 7 dni wstecz. Zmagania sportowców będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, ale także na dodatkowych kanałach: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie transmisjom z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. UPC udostępni je abonentom bez dodatkowych opłat.

Igrzyska Olimpijskie dla klientów UPC Polska dzięki aplikacji Horizon GO i usłudze Replay TV

Chcemy dzielić się z naszymi klientami radością z każdej chwili, dlatego dajemy im możliwość śledzenia emocji z olimpijskich aren pokazywanych przez Eurosport, kiedy chcą i gdzie chcą.

Relacje z PyeongChang transmitowane przez kanały Eurosportu będą dostępne bez ograniczeń przez całą dobę w dowolnym miejscu dzięki aplikacji Horizon Go. Dodatkowo, funkcjonalność Replay TV, sprawi, że fani sportu z łatwością cofną się do wybranych transmisji Eurosportu i w dogodnym dla siebie momencie przeżyją wielkie, sportowe emocje – mówi Frans-Willem de Kloet, CEO UPC Polska.

Dodatkowe kanały: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5

Olimpijskie starty Kamila Stocha, Justyny Kowalczyk i całej polskiej reprezentacji oraz zmagania w najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak skoki narciarskie czy biathlon, a także podsumowania i analizy ekspertów śledzić będzie można na kanale Eurosport 1. Eurosport 2 pokaże z kolei inne popularne dyscypliny olimpijskie, na czele z hokejem na lodzie. Nadawca przygotował także dodatkowe kanały – Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które zostaną uruchomione wyłącznie na czas igrzysk. Stacje07 zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Dzięki temu kibice będą mieli jeszcze szerszy wybór wydarzeń, które w danym momencie będą mogli oglądać.

Blok kanałów Eurosportu, wraz z dodatkowymi kanałami aktywnymi w czasie igrzysk, wyróżniony będzie w przewodnikach dekoderów UPC na pozycjach 50-54. W Eurosport 3, 4 i 5 będzie można zobaczyć rozgrywki nieprzerywane reklamami z komentarzem w języku angielskim.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL