HorizonNews

Usługa Replay TV w UPC również dla kanałów z Grupy TVN

Największa sieć kablowa UPC Polska wystartowała z dedykowaną ofertą dla nowej usługi Replay TV. W skład oferty wejdą także kanały z rodziny TVN.

UPC Polska i TVN porozumieli się w sprawie dołączenia kanałów telewizyjnych z portfolio nadawcy do nowej usługi Replay TV. O ograniczeniach dostępnych w nowej funkcji pisaliśmy TUTAJ.

Wówczas informowaliśmy, że trwają rozmowy z podmiotami takimi jak TVN czy Polsat. Kanały z biblioteki wspomnianych nadawców nie były uwzględnione przy debiucie usługi. Wczoraj abonenci korzystający z funkcji Replay TV mogli skorzystać z paczki kanałów od Grupy TVN, tj. TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN24 BiS HD, TVN Style HD oraz HGTV HD i  TTV HD.

Przypominamy o działaniu Replay TV. Jest to opcja pozwalająca na odtwarzanie wybranego materiału, który był emitowany na kanale telewizyjnym. Użytkownicy będą mogli obejrzeć dany materiał do 7 dni wstecz. Nowa usługa sprawi, że domownicy nie będą musieli pamiętać o nagrywaniu swojego ulubionego programu telewizyjnego. Funkcja pozwoli na odtworzenie materiału nawet wtedy, gdy dany program jeszcze nie skończył emisji w telewizji.

W ofercie brakuje stacji telewizyjnych od Grupy Polsat, a także te ściśle powiązane z platformą cyfrową nc+. Zabraknie także takich kanałów jak z portfolio HBO (w tym Cinemax), FOX czy Eleven Sports. A także wybrane stacje od Telewizji Polskiej.

 

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL