Raporty

Tylko dla czytelników VODnews: Najnowsze trendy w serwisach VOD

Specjalnie dla czytelników VODnews przygotowaliśmy podstronę z wynikami panelu Gemiusa. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy VOD.

Wśród naszych użytkowników dużym zainteresowaniem cieszą się publikacje w dziale „Raporty”. Wśród najchętniej czytanych raportów znajdują się te generowane przez firmę badawczą Gemius.

Wychodząc na przeciw naszym czytelnikom postanowiliśmy przygotować specjalną podstronę z najnowszymi wynikami badania serwisów z wideo na życzenie w polskim internecie.

Na dedykowanej zakładce (sprawdź TUTAJ lub bezpośrednio z poziomu naszego górnego menu) przygotowaliśmy specjalny wykres przedstawiający najnowsze wyniki serwisów VOD z stycznia br. Omawiane wskaźniki to:

  • Unikalni użytkownicy – czyli łączna liczba użytkowników, którzy co najmniej raz w jednym miesiącu odwiedzili stronę VOD z poziomu desktopu lub na urządzeniach mobilnych.
  • Odsłony – suma wszystkich odsłon, które zostały wygenerowane przez unikalnych użytkowników na wszystkich omawianych platformach.
  • Czas na UU – wskaźnik omawia średni czas spędzony przez użytkowników na danej stronie VOD. Wskaźnik jest przedstawiony w postaci godzin i minut (g,m).

Co miesiąc będziemy publikować najnowsze dane, aby móc pokazywać Wam aktualne trendy w tej branży. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej zakładki.

Najnowsze wyniki prezentują się następująco:

W przypadku wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz:Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL