Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News World

T-Mobile Polska uruchomi telewizję online?

Amerykański oddział T-Mobile wchodzi na rynek telewizji internetowej. Firma planuje być operatorem konwergentnym także w naszym kraju.

Magentowa sieć T-Mobile zza Oceanu przygotowuje się do uruchomienia telewizji online w 2018 roku. Według strategii globalnego operatora telekomunikacyjnego, do 2020 roku firma ma oferować klientom szereg usług dla nowoczesnego domu. Oprócz nowych ofert dla stałego łącza internetowego, rozbudowanej sieci 5G i rozwiązań dla internetu rzeczy – pojawią się także te związane z multimediami.

Nie inaczej ma być na naszym rodzimym podwórku. Na ostatniej konferencji T-Mobile Polska, Andreas Maierhofer (szef polskiego oddziału) zdradził strategie na kolejne lata. Warto przypomnieć, że operator już teraz oferuje dostęp do Netfliksa (więcej o tym TUTAJ), a od kilku dni sprzedaje swoim klientom również subskrypcje na platformie Showmax. T-Mobile stworzył także dedykowany pakiet Supernet Video, w którym transfer danych nie jest pobierany podczas oglądania w serwisach VOD.

Layer3 TV w rękach amerykańskiego T-Mobile’a

Operator telewizji bezprzewodowej Layer3 TV to startup wznoszący tradycyjny model konsumpcji na zupełnie inny poziom. Nowoczesna i bezkompromisowa usługa, w ramach której użytkownicy mają dostęp do najwyższej jakości 4K, internetu światłowodowego oraz tradycyjnej telewizji linearnej. W tej samej ofercie, klienci mogą skorzystać także z bogatej biblioteki HBO GO. Motorem napędowym Layer3 TV jest telewizja internetowa, którą użytkownik może oglądać gdzie chce i kiedy chce.

Osoby związane z projektem twierdzą, że tym ruchem chcieliby zmienić złe postrzeganie przestarzałej telewizji, tak byśmy ją na nowo pokochali. Nadchodząca usługa ma być dostępna dla każdego (nie tylko dla klientów T-Mobile) kto ma dostęp do łącza internetowego.

Na razie nie wiadomo, czy obecny Netflix w amerykańskich ofertach nadal będzie sprzedawany dla klientów. Dodajmy, że platforma jest darmowa dla osób opłacających co najmniej dwa plany abonamentowe.

W Polsce, jeśli chodzi o ofertę multimedialną, prym wiedzie Orange. Pomarańczowa sieć telekomunikacyjna jeszcze niedawno ogłosiła start nowych ofert dla Orange TV. W specjalnym pakiecie, klienci mogą uzyskać dostęp do telewizji w jakości 4K, do biblioteki VOD, a także do platform Netflix i Eleven Sports. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!