HBO MaxNews WorldSeriale VOD

Harry Potter doczeka się serialu? O planach produkcji HBO MAX

HBO MAX ma w planach zrealizowanie seriali na podstawie głośnych hitów filmowych. Pod szyldem Warner Bros, powstała także seria o Harrym Potterze.

W mediach pojawia się coraz więcej potwierdzeń na temat serialu na podstawie filmowej serii o Harrym Potterze. HBO MAX uruchamia najcięższe działa, by móc powalczyć z Netfliksem czy Disney+. Plotki pochodzą od osób pracujących nad ofertami dla nadchodzącej platformy. Choć oficjalnie nikt nie potwierdził prac nad serialem, to wiadomo, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie.

Serial na podstawie filmów o Harrym Potterze powstanie dla HBO MAX?

Zgodnie z medialną plotką, projekt ten został jak na razie zasugerowany i sprawdzany. Być może z czasem dowiemy się o wstępnych pracach nad scenariuszem do odcinkowej serii Harry’ego Pottera. Według przecieków, w produkcji mamy zobaczyć Hogwart za czasów przed filmową adaptacją powieści J.K. Rowling. A zatem będziemy świadkami początków istnienia świata magii i konfrontacji z mugolami.

Sam serial miałby bliższe wydarzenia co w cyklu „Fantastyczne zwierzęta”, który jest prequelem „Harry’ego Pottera”. We Got This Covered idzie o krok dalej i podaje, że wydarzenia będą rozgrywane w Europie. W produkcji zobaczymy zupełnie nowych bohaterów, a opowieść ma być luźno nawiązana do filmowych hitów.

Apple TV+ gotowy do uruchomienia także w Polsce. Szczegóły >>

Czym jest HBO MAX i czym różni się od HBO GO?

HBO MAX to przede wszystkim odpowiedź na rozpychający się Netflix i zapowiedzi Disney+ oraz Apple TV+.W odróżnieniu od obecnych platform HBO NOW i HBO GO, najnowsza usługa ma zaoferować pełną bibliotekę. Od seriali HBO, Cinemaxa, przez treści dla młodszych widzów Cartoon Network, aż po filmy znane z wytwórni Warner Bros, Hanna Barbara czy Looney Tunes. Gigant rozrywki jest właścicielem praw do najpopularniejszego sitcomu „Przyjaciele”.

Netflix traci seriale nadawców telewizyjnych. Stawia na Originals >>

Według informacji podanej przez Variety, pakiety mają być drogie w stosunku do Netfliksa czy pozostałej konkurencji. Ceny wahają się na poziomie ok. 16-17 dol. (dla porównania, Netflix w USA kosztuje 14,99 dol).

Więcej na temat nadchodzącej platformy pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL