NewsPromocje VODShowMax

Showmax za darmo przez 2 miesiące dla klientów OLX

Klienci OLX reklamujący swoje ogłoszenia będą mogli oglądać twórczość Patryka Vegi i całą bibliotekę platformy Showmax bez dodatkowych opłat.

Showmax i OLX rozpoczęli współpracę, w ramach której internetowi sprzedawcy będą mogli odpoczywać przy filmach i serialach. Klienci korzystający z opcji promocji swojego ogłoszenia, dostaną na adres e-mailowy promocyjny kod. Specjalna oferta umożliwia bezpłatną subskrypcję na platformie Showmax przez 2 miesiące.

Jak aktywować promocję Showmax i OLX?

Aby skorzystać ze specjalnej oferty w serwisie OLX, należy wyróżnić swoje ogłoszenie. W tym celu, sprzedawca zobowiązany jest do zakupu pakietu Maxi. Gdy tylko aktywuje wyróżnienie dla ogłoszenia, wówczas na adres e-mailowy internauty przyjdzie dedykowany kod. Następnie należy założyć konto i użyć specjalny numer w formularzu. Kod można wykorzystać do końca 2018 roku, ale sama promocja potrwa w terminie od 7 do 20 czerwca br.

Pakiet MAXI oferuje wyróżnienie ogłoszenia na 30 dni, możliwość odświeżenia do dziewięciu razy oraz promocja na stronie głównej przez 7 dni. Nie udało nam się znaleźć informacji o cenie pakietu, jest on zależny od typu produktu sprzedawanego na stronie OLX. Według tego, co udało nam się znaleźć, pakiet ten może kosztować od 70 do 100 zł (jak na poniższej grafice).

Możliwy koszt pakietu MAXI w serwisie OLX
Możliwy koszt pakietu MAXI w serwisie OLX

Promocja obejmuje także klientów, którzy posiadają już konto na platformie Showmax. Warunkiem udziału jest podanie danych karty bankowej (promocja nie dotyczy innych form płatności).

To nie pierwsze współpraca Showmaxa z podmiotami trzecimi, wcześniej platforma ściśle współpracowała z operatorem telekomunikacyjnym Play, dostawcą paczek inPost czy w ramach akcji promocyjnej chipsów Lay’s.

Szczegóły promocji dostępne są na specjalnej podstronie pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!