NewsPromocje VODShowMax

Showmax za darmo przez 3 miesiące dla klientów Play na kartę

Operator przygotował specjalną promocję dla klientów korzystających z ofert na kartę. Wśród bonusów dostępny jest Showmax – 3 miesiące za darmo.

Zakończyła się promocja rocznego dostępu do platformy Showmax w sieci Play (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Z specjalnej oferty pierwotnie mogli skorzystać klienci posiadający abonament. Fioletowy operator w późniejszym czasie rozszerzył promocję także dla osób posiadających internet. Po zakończeniu rocznej subskrypcji, Play wypuścił nową propozycję dla swoich użytkowników.

Klienci korzystający z oferty Play na kartę mogą nareszcie przetestować platformę Showmax

Tym razem powód do radości powinni mieć użytkownicy mający ofertę na kartę. Najnowsza oferta umożliwia oglądanie filmów i seriali w serwisie bez dodatkowych opłat przez 3 miesiące. Warto zwrócić uwagę, że skorzystanie z promocji powoduje uruchomienie usługi premium. A zatem, klienci w odpowiednim czasie zostaną poinformowani o kończącej się promocji. Po tym terminie z salda na karcie zostanie pobrana opłata w wysokości 19,90 zł.

Showmax za darmo dla klientów Play
Showmax za darmo dla klientów Play

Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę showmax.com i założyć konto (lub zalogować się). Następnie przy wyborze metody płatności należy kliknąć w logo Play i podać swój numer telefonu. Operacja ta spowoduje, że na ekranie telefonu wyświetli się komunikat informujący o uruchomieniu usługi premium.

W ramach nowej promocji, klienci ofert na kartę mogą liczyć także na bezpłatne korzystanie z platformy TIDAL oraz na zasilenie dodatkowych GB. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie pod TYM adresem.

Warto przypomnieć, iż operator posiada swoją platformą VOD o nazwie Play Now. W ostatnim miesiącu, dla klientów przygotowano bez dodatkowych opłat seans filmowy z tytułem „Był sobie pies”. Więcej o platformie piszemy na łamach naszego serwisu pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL