NewsPromocje VODShowMax

Showmax za darmo przez 3 miesiące dla klientów Play na kartę

Operator przygotował specjalną promocję dla klientów korzystających z ofert na kartę. Wśród bonusów dostępny jest Showmax – 3 miesiące za darmo.

Zakończyła się promocja rocznego dostępu do platformy Showmax w sieci Play (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Z specjalnej oferty pierwotnie mogli skorzystać klienci posiadający abonament. Fioletowy operator w późniejszym czasie rozszerzył promocję także dla osób posiadających internet. Po zakończeniu rocznej subskrypcji, Play wypuścił nową propozycję dla swoich użytkowników.

Klienci korzystający z oferty Play na kartę mogą nareszcie przetestować platformę Showmax

Tym razem powód do radości powinni mieć użytkownicy mający ofertę na kartę. Najnowsza oferta umożliwia oglądanie filmów i seriali w serwisie bez dodatkowych opłat przez 3 miesiące. Warto zwrócić uwagę, że skorzystanie z promocji powoduje uruchomienie usługi premium. A zatem, klienci w odpowiednim czasie zostaną poinformowani o kończącej się promocji. Po tym terminie z salda na karcie zostanie pobrana opłata w wysokości 19,90 zł.

Showmax za darmo dla klientów Play
Showmax za darmo dla klientów Play

Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę showmax.com i założyć konto (lub zalogować się). Następnie przy wyborze metody płatności należy kliknąć w logo Play i podać swój numer telefonu. Operacja ta spowoduje, że na ekranie telefonu wyświetli się komunikat informujący o uruchomieniu usługi premium.

W ramach nowej promocji, klienci ofert na kartę mogą liczyć także na bezpłatne korzystanie z platformy TIDAL oraz na zasilenie dodatkowych GB. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie pod TYM adresem.

Warto przypomnieć, iż operator posiada swoją platformą VOD o nazwie Play Now. W ostatnim miesiącu, dla klientów przygotowano bez dodatkowych opłat seans filmowy z tytułem „Był sobie pies”. Więcej o platformie piszemy na łamach naszego serwisu pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: