Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsPromocje VODShowMax

Showmax niedługo wyskoczy z chipsów. Och, wait…

Showmax rozdaje na prawo i lewo dostęp do swojej platformy. Klienci sieci Play i T-Mobile oraz firmy inPost mieli swoją okazję. Teraz czas na chipsy Lays.

Polski oddział platformy Showmax ma swój własny sposób na promocję. Usługa w naszym kraju wystartowała wraz z specjalnymi etiudami, w których wystąpił m.in Ewanem McGregorem, a reżyserował Patryk Vega. Aby zachęcić do swojej biblioteki, firma postanowiła rozdawać darmowe dostępy (lub bez dodatkowych opłat) dla klientów podmiotów trzecich. Do tej pory, abonenci operatorów telekomunikacyjnych Play i T-Mobile mogli cieszyć się z rocznej i trzymiesięcznej subskrypcji. W ramach współpracy z firmą kurierską inPost, ichniejsi klienci za szybkie odebranie paczki mogli skorzystać z miesięcznego abonamentu.

Teraz subskrypcję Showmaxa można znaleźć w chipsach Lay’s

W ramach najnowszej promocji Lay’s, w konkursie można zdobyć cenne nagrody. Jak zapowiada producent chipsów, dostęp do platformy Showmax jest gwarantowany. Oznacza to, że przy zakupie dwóch paczek chipsów można było uzyskać dostęp do biblioteki filmów i seriali. Piszemy w czasie przeszłym, ponieważ na stronie konkursu widzimy informacje o zakończonej akcji z filmowymi nagrodami.

Jak twierdzą złośliwi, Showmax niedługo wyskoczy z lodówki. Niemniej, warto podkreślić, że taka forma promocji platformy również może przynieść korzyści firmie.

Przypominamy o poprzednich promocjach:

ShowMax za darmo przez rok w sieci Play! Sprawdź jak aktywować usługę

Showmax: roczna subskrypcja bez opłat ponownie w Play

Showmax za darmo przez 3 miesiące dla klientów Play na kartę

Showmax w prezencie i bez opłat dla klientów inPost

Jak myślicie, gdzie tym razem zostanie ukryty kupon z dostępem do platformy Showmax?

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!