NewsShowMax

„Ucho Prezesa” powraca do Showmax! Poznaj szczegóły drugiego sezonu

Znamy szczegóły nadchodzącej serii. Showmax zaprezentuje nowe lokalizacje i nowych aktorów. Szykują się zmiany odświeżające fabułę serialu.

Jak dowiedział się Presserwis, druga seria zyska odświeżoną fabułę. W serialu zobaczymy zupełnie nowe lokalizacje wychodzące poza gabinet Prezesa. W nadchodzącej serii zobaczymy także nowych aktorów.

Premiery odcinków będą publikowane na tych samych zasadach. W każdy czwartek na platformie Showmax do zobaczenia będzie nowy epizod, z kolei w poniedziałek zostanie udostępniony także w serwisie YouTube. Nie zmienia się także formuła produkcji, nadchodzące odcinki będą trwały od 12 do 15 minut.

Poznaj szczegóły drugiego sezonu satyrycznego serialu „Ucho Prezesa”. Premiera na platformie Showmax już 7 września

Mikołaj Cieślak, współtwórca „Ucha Prezesa” w rozmowie dla Presserwisu zdradził o nadchodzących zmianach. Akcja serialu będzie rozgrywała się w nowych lokalizacjach, nie tylko w, słynnym już, gabinecie Prezesa. Wiemy, że część odcinków będzie dotyczyć sprawy związanej z sądownictwem. Nie zabraknie zatem Adriana, który nadal będzie występował w serialu.

W nadchodzącej serii pojawi się ponad 30 aktorów wcielających się w postacie znane ze sceny politycznej – i nie tylko. Jak podkreśla przedstawiciel produkcji, pojawią się znani i cenieni aktorzy z najwyższej półki. Zarówno twórcy jak i Showmax nie zdradzają nazwisk, liczą na element zaskoczenia.

„Ucho Prezesa”, który pomysłodawcą jest Robert Górski wraz z członkami grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju zyskał ogromną popularność. Showmax nie zdradza, czy serial generuje dużą widownię na platformie, ale podkreśla, że element lokalności gra tu istotną rolę. W serwisie YouTube, kanał wygenerował do tej pory prawie 400 tys. subskrybentów oraz ponad 100 mln odsłon.

Warto przypomnieć, że akcja rozgrywająca się w serialu łudząco przypomina to, co aktualnie dzieje się na scenie politycznej. Również elementy charakterystyczne z serialu zyskują ogromne zainteresowanie, chociażby globus Polski, który trafił do sprzedaży. Przypominamy, że na fali popularności „Ucha Prezesa” powstał alternatywny projekt animowany „Na Wiejskiej” – choć nie zyskał on takiego zainteresowania jak format Roberta Górskiego.

Źródło
Presserwis
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: