News World

Netflix podwyższa ceny swoich pakietów w kilku krajach

Polscy subskrybenci nie muszą się martwić. W naszym kraju nie przewiduje się podwyżek cen.

Amerykańska platforma Netflix ponownie podwyższyła cenę abonamentu za dostęp do dwóch pakietów. W jakich krajach? Poznaj szczegóły.

W ciągu ostatnich dwóch lat, firma wprowadziła trzykrotną zmianę w cenniku. Sprawa dotyczy głównie amerykańskiego rynku, gdzie wraz z nową funkcjonalnością i znacznie bogatszą zawartością biblioteki wzrastała cena za dostęp do wybranych pakietów.

Wkrótce Netflix ponownie zmieni subskrybentom wysokość abonamentu za dostęp do swojej platformy. Nadchodzące zmiany dotyczyć będą amerykańskiego rynku oraz kilku wybranych państw europejskich. Jak poinformował przedstawiciel Netfliksa, podwyżka cen jest powiązana z ambitnymi planami filmowymi. Wśród takich planów zaliczyć możemy najbardziej wyczekiwaną przez miliony fanów na całym świecie serię o „Wiedźminie”.

Na jakim etapie jest serialowy „Wiedźmin”? Sprawdź TUTAJ >>>

Podwyżki nie dotyczą polskich widzów

Amerykańscy subskrybenci za pakiet z dwoma urządzeniami zapłacą o jednego dolara więcej, czyli 10,99$. Z kolei najdroższy pakiet, do czterech urządzeń będzie kosztował o dwa dolary więcej, tj. 13,99$. Podobną sytuację zauważą abonenci w Wielkiej Brytanii. Środkowy pakiet będzie kosztował 7,99 funta, a pakiet Premium zdrożeje do 9,99 funta.

Jak informuje firma, podwyżka cen obejmie kilka europejskich krajów, w których jest dostępna waluta euro. W Polsce takich zmian na chwilę obecną nie będzie.

Droższe pakiety są dostępne dla nowych użytkowników. Obecni subskrybenci otrzymają odpowiednie powiadomienia drogą mailową i zaczną płacić wyższy pakiet dopiero z początkiem listopada.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL