YouTuberzy

Kamerzysta Lorda Kruszwila gwiazdą odcinka „Lekko nie będzie”

Najbardziej znany operator kamery wśród YouTuberów był gościem odcinka „Lekko nie będzie”. Kamerzysta Lorda Kruszwila w ogniu pytań Gimpera.

Lord Kruszwil bardzo szybko zyskał popularność na polskim serwisie YouTube. Obecnie znajduje się na 13 miejscu pod względem ilości subskrybentów. Równie szybką popularność zyskał skrywający kamerzysta Kruszwila, który postanowił stworzyć własny kanał. Bardzo szybko zyskał prawie 800 tys. fanów. Teraz, ten tajemniczy i nieco poniewierany przez swojego pracodawcę kamerzysta, wystąpił w programie „Lekko nie będzie”.

Zobacz więcej o odcinkach „Lekko nie będzie” i „Mniej więcej” >>

Kamerzysta Lorda Kruszwila gościem Gimpera w odcinku „Lekko nie będzie”

Operator kamery na kanale Lorda Kruszwila charakteryzuje się tym, że nie pokazuje swojej twarzy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo przecież kamerzysta zawsze staje za, a nie przed kamerą. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć kawałek tajemnicy, którą skrywał operator. Jednak zawsze był w charakterystycznej zasłonie na twarzy.

W odcinku „Lekko nie będzie”, Kamerzysta Kruszwila opowie o tym, dlaczego ukrywa swoją twarz. Ponadto, w programie dowiemy się, jak pracodawca traktuje swojego operatora. Do zadań Kamerzysty będzie m.in rozpoznanie znanych i bogatych osób, czyli „Kto bogatemu zabroni”. W cyklu „Jeszcze więcej…” być może dowiemy się tego, czy bohater odcinka zdecyduje się ujawnić swoje prawdziwe oblicze.

Odcinek „Lekko nie będzie” dostępny jest pod TYM adresem

Z dodatkowych materiałów, tylko w internetowej telewizji IPLA zobaczymy także:

  • Jeszcze więcej Kamerzysty Kruszwila (sprawdź >>)
  • Konkurencja – Kto bogatemu zabroni (zobacz >>)

Przypominamy, że Kamerzysta wygrał zakład ze swoim pracodawcą. W ten sposób powstał najnowszy odcinek Lorda Kruszwila, który musiał zgadzać się na wszystkie polecenia swojego podwładnego. Niektóre zadania okazały się zbyt „hardkorowe”, dlatego serwis YouTube usunął ten odcinek. Lord Kruszwil udostępnił ugrzeczniony materiał, aby dogryźć gigantowi za usunięcie materiału. Jak się później okazało, pierwotny odcinek powrócił do portalu. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL