YouTuberzy

Lord Kruszwil zadrwił z YouTube’a po usunięciu materiału

Najnowszy materiał Lorda Kruszwila został usunięty przez serwis YouTube z powodu naruszeń regulaminu. Twórca zadrwił z serwisu publikując specjalny odcinek.

Lord Kurszwil znany jest ze swojego niekoniecznie moralnego zachowania. YouTuber w swoich materiałach zawsze stara się wzbudzić skrajne emocje. Nie inaczej było w najnowszym materiale zatytułowanym „Zemsta Kamerzysty – mówię mu TAK przez 24h„. Niedługo po opublikowaniu materiału, serwis Youtube usunął materiał rzekomo łamiącego regulamin. Jest w tym jednak pewna niekonsekwencja…

YouTube usunął odcinek Lorda Kruszwila, a potem przywrócił

Lord Kruszwil znajduje się w TOP 15 polskich Youtuberów z największą liczbą subskrybentów. Młody influencer w swoim najnowszym odcinku ponownie szokował zachowaniem – dokładnie takim, jak przyzwyczaił nas do tej pory. Pewne elementy w materiale jednak nie spodobały się w polskim oddziale YouTube, gdzie postanowiono usunąć wideo ze względu na naruszenia w regulaminie.

Bohater materiału najwyraźniej przegrał zakład z kamerzystą i w ten sposób nie mógł odmówić udziału w różnych zadaniach. Lord Kruszwil musiał sprzątać małą szczoteczką schody, pić ostry sos czy palić trzy papierosy jednocześnie. Kończąc na wygibasach z jajkami w roli głównej.

Po tym jak odcinek został usunięty z platformy, Lord Kruszwil postanowił opublikować kolejny materiał. Jak stwierdził sam twórca wideo – bardziej przyjazny dla YouTube’a. Niemniej zrobił to zaraz po tym, jak pierwotna treść powróciła na swoje miejsce. Nie wiadomo, czy Lord odwołał się od decyzji pracowników Google’a, czy też sam gigant postanowił naprawić swój rzekomy błąd. W każdym razie materiał jest ponownie dostępny poniżej:

Zmieniona wersja specjalnie dla YouTube’a

Lord Kruszwil zadrwił z Google’a i postanowił opublikować drugi materiał, bardziej ugrzeczniony. Napisy na ścianie zostały przemienione i okraszone serduszkami, a bohater nie pił już ostrego sosu, tylko wodę. To tylko kilka zmian, jakie dokonał twórca w swoim odcinku.

Jak się okazuje, jego subskrybenci i użytkownicy YouTube’a poparli pomysł ugrzecznienia materiału. Odmieniony odcinek w ciągu 20 godz. wygenerował ponad 1 mln wyświetleń i zyskał 200 tys. łapek w górę. Taka statystyka robi wrażenie nawet dla samego Lorda Kruszwila, który przy standardowych materiałach i w tym samym czasie osiąga nieco niższe wyniki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL