HBONewsSeriale VOD

Serialowy marzec w HBO GO z sprawdzonymi hitami

"Barry", "Trust", "Billions", "Dolina Krzemowa", "Sprawa idealna", "Tu i teraz", "Ash kontra martwe zło", "Prezydent z kreskówki"

W marcu na platformie HBO GO zadebiutuje czarna komedia „Barry”, produkcja oparta na faktach „Trust” oraz kolejne odcinki serialu „Odpowiednik”.

W marcu w serwisie HBO GO zadebiutuje serialowa czarna komedia Aleca Berga i Billa Hadera Barry o płatnym zabójcy, który nieoczekiwanie rozpoczyna aktorską przygodę w Los Angeles. Pojawi się również inspirowany prawdziwymi wydarzeniami nowy serial Trust z Donaldem Sutherlandem i Hilary Swank portretujący życie magnata naftowego J. Paula Getty’ego, jego rodziny i otoczenia w obliczu porwania wnuka miliardera. Powrócą również twórcy start-upów i specjaliści od nowych technologii w piątym sezonie serialu HBO Dolina Krzemowa. Widzowie znajdą również nowy, trzeci sezon serialu Billions, którego dwa sezony można już oglądać w HBO GO. Wszystkie produkcje będą dostępne w HBO GO dzień po amerykańskiej premierze.

Nowe seriale i sezony: „Dolina Krzemowa”, „Trust”, „Barry”, „Billions”

  • Sprawa idealna II (The Good Fight II) – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa – 5 marca
  • Dolina Krzemowa V (Silicon Valley V) – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii – 26 marca; wszystkie sezonu dostępne w HBO GO
  • Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a – 26 marca

Zwiastun „Trust”

 • Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles – 26 marca

Zwiastun  „Barry”

 • Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę – 26 marca; wszystkie sezonu dostępne w HBO GO.Nowe odcinki seriali w marcu:

 • Tu i teraz (Here And Now) – serial HBO stworzony przez Alana Balla przedstawiający perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej. Więcej o tym do zobaczenia TUTAJ.
 • Ash kontra martwe zło III (Ash vs Evil Dead III) – trzeci sezon kultowego serialu o losach bohatera klasycznego horroru Martwe zło. Ociekający krwią i humorem serial grozy mający rzeszę wielbicieli jest jednocześnie pastiszem tego gatunku. Szczegóły dot. trzeciego sezonu do poczytania TUTAJ.
 • Prezydent z kreskówki – animowana parodia przedstawiająca historie z życia prezydenta USA Donalda Trumpa i jego radosnej gromadki doradców i członków rodziny. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V (Last Week Tonight With John Oliver V) – piąty sezon rewelacyjnego, pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver.
 • Odpowiednik (Counterpart) – pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. Plus nagrodzony Oscarem J.K. Simmons roli głównej. Poznaj serial i zobacz zwiastun TUTAJ.

Przypominamy, iż platforma HBO GO jest teraz dostępna także dla użytkowników internetowej telewizji IPLA. Więcej o tym pisaliśmy pod TYM adresem. Zgodnie z informacją pozyskaną przez naszą redakcję VODnews.pl, jeszcze w tym miesiącu serwis HBO otworzy się dla wszystkich internautów. Zobacz zapowiedź TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: