HBO MaxNewsSeriale VOD

Serialowy marzec w HBO GO z sprawdzonymi hitami

"Barry", "Trust", "Billions", "Dolina Krzemowa", "Sprawa idealna", "Tu i teraz", "Ash kontra martwe zło", "Prezydent z kreskówki"

W marcu na platformie HBO GO zadebiutuje czarna komedia „Barry”, produkcja oparta na faktach „Trust” oraz kolejne odcinki serialu „Odpowiednik”.

W marcu w serwisie HBO GO zadebiutuje serialowa czarna komedia Aleca Berga i Billa Hadera Barry o płatnym zabójcy, który nieoczekiwanie rozpoczyna aktorską przygodę w Los Angeles. Pojawi się również inspirowany prawdziwymi wydarzeniami nowy serial Trust z Donaldem Sutherlandem i Hilary Swank portretujący życie magnata naftowego J. Paula Getty’ego, jego rodziny i otoczenia w obliczu porwania wnuka miliardera. Powrócą również twórcy start-upów i specjaliści od nowych technologii w piątym sezonie serialu HBO Dolina Krzemowa. Widzowie znajdą również nowy, trzeci sezon serialu Billions, którego dwa sezony można już oglądać w HBO GO. Wszystkie produkcje będą dostępne w HBO GO dzień po amerykańskiej premierze.

Nowe seriale i sezony: „Dolina Krzemowa”, „Trust”, „Barry”, „Billions”

  • Sprawa idealna II (The Good Fight II) – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa – 5 marca
  • Dolina Krzemowa V (Silicon Valley V) – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii – 26 marca; wszystkie sezonu dostępne w HBO GO
  • Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a – 26 marca

Zwiastun „Trust”

 • Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles – 26 marca

Zwiastun  „Barry”

 • Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę – 26 marca; wszystkie sezonu dostępne w HBO GO.Nowe odcinki seriali w marcu:

 • Tu i teraz (Here And Now) – serial HBO stworzony przez Alana Balla przedstawiający perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej. Więcej o tym do zobaczenia TUTAJ.
 • Ash kontra martwe zło III (Ash vs Evil Dead III) – trzeci sezon kultowego serialu o losach bohatera klasycznego horroru Martwe zło. Ociekający krwią i humorem serial grozy mający rzeszę wielbicieli jest jednocześnie pastiszem tego gatunku. Szczegóły dot. trzeciego sezonu do poczytania TUTAJ.
 • Prezydent z kreskówki – animowana parodia przedstawiająca historie z życia prezydenta USA Donalda Trumpa i jego radosnej gromadki doradców i członków rodziny. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V (Last Week Tonight With John Oliver V) – piąty sezon rewelacyjnego, pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver.
 • Odpowiednik (Counterpart) – pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. Plus nagrodzony Oscarem J.K. Simmons roli głównej. Poznaj serial i zobacz zwiastun TUTAJ.

Przypominamy, iż platforma HBO GO jest teraz dostępna także dla użytkowników internetowej telewizji IPLA. Więcej o tym pisaliśmy pod TYM adresem. Zgodnie z informacją pozyskaną przez naszą redakcję VODnews.pl, jeszcze w tym miesiącu serwis HBO otworzy się dla wszystkich internautów. Zobacz zapowiedź TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!