HBONewsSeriale VOD

Nowy serial Odpowiednik (Counterpart) z J.K. Simmonsem w HBO GO

HBO GO publikuje cały sezon serialu „Odpowiednik” (ang. Counterpart) jeszcze przed oficjalną premierą w polskiej telewizji.

Nowy serial Odpowiednik (Counterpart) przedstawia historię pracującego w ONZ mężczyzny, który odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. W roli głównej występuje laureata Oscara i Złotego Globu – J.K. Simmons. Produkcja dostępna jest już na platformie HBO GO.

Odpowiednik (Counterpart) to świeże spojrzenie na wielowymiarowe światy

Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Zwiastun HBO GO

Fascynujący, dziesięcioodcinkowy serial science fiction, który porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości. W głównych rolach występują laureat Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons (Whiplash, serial Oz), Olivia Williams (Była sobie dziewczyna) oraz Harry Lloyd (serial HBO Gra o tron). Twórcą serialu jest Justin Marks (Księga dżungli). Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiada nominowany do Oscara Morten Tyldum (Gra tajemnic). Producentem serialu jest telewizja Starz.

Produkcja pojawi się także w telewizyjnej stacji HBO. Premiera została zaplanowana na 16 lutego o godz. 20.10. Nowe odcinki będą się pojawiały co tydzień w piątki.

Zobacz więcej:

W serwisie można zobaczyć także zjawiskowy serial „Brytania” z przepiękną panoramą (sprawdź TUTAJ). W bibliotece dostępne są również nowe sezony produkcji „Rozwód” (Divorce) oraz „Na Wylocie” (Crashing). Poznaj szczegóły i zobacz zapowiedzi nowych odcinków!Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: