HBONews
Popularne

Platforma HBO GO dla wszystkich już w marcu! Koniec umów z operatorami

W przyszłym miesiącu, oficjalna platforma HBO GO otworzy się dla wszystkich internautów. Dostęp bez dodatkowych zobowiązań z operatorami.

Serwis VODnews.pl dotarł do informacji o długo wyczekiwanym uwolnieniu biblioteki HBO GO od podmiotów trzecich. Materiały z biblioteki HBO GO można oglądać bez dodatkowych zobowiązań w internetowej telewizji IPLA (więcej o tym TUTAJ) oraz w serwisie Player.pl (o tym pisaliśmy TUTAJ). Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami (sprawdź TUTAJ), platforma HBO GO po odświeżeniu szaty graficznej przymierzała się do otworzenia dla wszystkich internautów.

Bez umowy, a także operatorów satelitarnych i telekomunikacyjnych. Serwis HBO GO uwolniony!

Do tej pory, aby oglądać kontent premium, należało uprzednio zobowiązać się do płatnej oferty telewizyjnej lub telekomunikacyjnej. Już w przyszłym miesiącu, forma dostępu do platformy będzie nieco inna. Najprawdopodobniej operatorzy nadal będą mogli sprzedawać swoją usługę oferując własne pakiety. Niemniej, internauci będą mieli wybór. W marcu platforma umożliwi dostęp do swojej biblioteki w samodzielnym pakiecie. Oznacza to, że przyszli subskrybenci będą zobowiązywać się do uiszczenia opłaty tylko dla HBO.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wysokość abonamentu ma być niższa niż w przypadku Netfliksa. Koszt subskrypcji ma być również konkurencyjny wobec obecnych stawek dostępnych w internetowych usługach.

Firma rozpoczęła europejskie uwolnienie platformy od podmiotów trzecich. W zeszłym roku, klienci z takich rynków jak: Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Holandia, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry mogli skorzystać z samodzielnej usługi.

Przypominamy, że jeszcze w tym roku na polskim rynku zadebiutuje Amazon Prime Video. Platforma miała być w pełni przystosowana do polskiego widza w styczniu. Według niepotwierdzonych informacji, kolejną datą premiery wyznaczono na kwiecień. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.Tagi

Komentarze:

  1. Przeciez to jest news sprzed roku i dalej nic sie nie zmienilo mamy marzec 2018 obiecywali przed swietami w grudni 2017

    1. Ten news jest z lutego br. i owszem – zmieni się 🙂 Już pod koniec marca platforma HBO GO będzie uwolniona.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: