HBO MaxNews
Popularne

Platforma HBO GO dla wszystkich już w marcu! Koniec umów z operatorami

W przyszłym miesiącu, oficjalna platforma HBO GO otworzy się dla wszystkich internautów. Dostęp bez dodatkowych zobowiązań z operatorami.

Serwis VODnews.pl dotarł do informacji o długo wyczekiwanym uwolnieniu biblioteki HBO GO od podmiotów trzecich. Materiały z biblioteki HBO GO można oglądać bez dodatkowych zobowiązań w internetowej telewizji IPLA (więcej o tym TUTAJ) oraz w serwisie Player.pl (o tym pisaliśmy TUTAJ). Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami (sprawdź TUTAJ), platforma HBO GO po odświeżeniu szaty graficznej przymierzała się do otworzenia dla wszystkich internautów.

Bez umowy, a także operatorów satelitarnych i telekomunikacyjnych. Serwis HBO GO uwolniony!

Do tej pory, aby oglądać kontent premium, należało uprzednio zobowiązać się do płatnej oferty telewizyjnej lub telekomunikacyjnej. Już w przyszłym miesiącu, forma dostępu do platformy będzie nieco inna. Najprawdopodobniej operatorzy nadal będą mogli sprzedawać swoją usługę oferując własne pakiety. Niemniej, internauci będą mieli wybór. W marcu platforma umożliwi dostęp do swojej biblioteki w samodzielnym pakiecie. Oznacza to, że przyszli subskrybenci będą zobowiązywać się do uiszczenia opłaty tylko dla HBO.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wysokość abonamentu ma być niższa niż w przypadku Netfliksa. Koszt subskrypcji ma być również konkurencyjny wobec obecnych stawek dostępnych w internetowych usługach.

Firma rozpoczęła europejskie uwolnienie platformy od podmiotów trzecich. W zeszłym roku, klienci z takich rynków jak: Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Holandia, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry mogli skorzystać z samodzielnej usługi.

Przypominamy, że jeszcze w tym roku na polskim rynku zadebiutuje Amazon Prime Video. Platforma miała być w pełni przystosowana do polskiego widza w styczniu. Według niepotwierdzonych informacji, kolejną datą premiery wyznaczono na kwiecień. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.Komentarze:

  1. Przeciez to jest news sprzed roku i dalej nic sie nie zmienilo mamy marzec 2018 obiecywali przed swietami w grudni 2017

    1. Ten news jest z lutego br. i owszem – zmieni się 🙂 Już pod koniec marca platforma HBO GO będzie uwolniona.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL