HBO MaxNewsSeriale VOD

Premiera trzeciego sezonu serialu Ash kontra martwe zło w HBO GO

Trzeci sezon serialu Ash kontra martwe zło z Bruce’m Campbellem i Lucy Lawless zadebiutuje już 26 lutego w serwisie HBO GO.

Tym razem w świecie Asha pojawia się jego córka Brenda. Producentami serialu są Sam Raimi i Rob Tapert.

Trzeci sezon serialu Ash kontra martwe zło to ciąg dalszy losów bohatera klasycznego horroru Martwe zło. Ociekający krwią i humorem serial grozy mający rzeszę wielbicieli jest jednocześnie pastiszem tego gatunku.

Ash konta martwe zło (ang. Ash vs. Evil Dead) już od 26 lutego na platformie HBO GO

Ash Williams (Bruce Campbell) przeszedł długą drogę od morderczej miejskiej legendy do lokalnego bohatera ratującego ludzkość. Tym razem wchodzimy w groteskowy świat Asha, aby poznać jego córkę, z którą od lat nie miał żadnego kontaktu. Równocześnie, Ash po raz kolejny staje do walki z największym wrogiem – prawdziwym złem, które nadal nie odpuszcza. Wszystko rozpoczyna się na nowo, kiedy Kelly, będąc świadkiem masakry relacjonowanej w telewizji, odkrywa wszędzie odciski palców diabolicznej Ruby, która nie ustaje w wysiłkach, by pokonać Asha i uczynić z ziemi piekło.

Zwiastun:W rolach głównych ponownie w tym sezonie wystąpili Bruce Campbell (Martwe zło, Tożsamość szpiega) jako Ash, Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach) jako Ruby, Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia) jako Pablo oraz Dana DeLorenzo (Harold i Kumar: Spalone święta) w roli Kelly. Do obsady dołączyli Arielle Carver-O’Neill (serial Tatusiowie na medal) jako Brandy Barr – córka Asha, Lindsay Farris (serial Zatoka serc) jako Dalton – tajemniczy przywódca starożytnego zakonu rycerzy. Do ekipy powrócił Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?, The Six Million Dollar Man), który jako zmarły ojciec Asha będzie chciał ostrzec syna. Producentem serialu jest telewizja Starz.

Trzeci sezon, podobnie jak i poprzednie, składać się będzie z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Ash kontra martwe zło będzie dostępny w serwisie HBO GO od poniedziałku, 26 lutego. Serial będzie emitowany od 14 kwietnia w Cinemax.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL